facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių teniso akademijoje vyko Europos teniso asociacijos 3 kategorijos 16 metų ir jaunesnių turnyras „Toyota Cup U16“. Jame žaidė Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Ignas Balčiūnas, Dominykas Stonkus, Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė), Haroldas Kulnys, Adomas Gedrimas ir Liepa Šataitė (treneris Tomas Kirstukas). Turnyre 3 šiauliečiai tapo prizininkais.

T. Mickus žaidė vienetų finale, į kurį pateko pusfinalyje 7:5, 6:1 įveikęs baltarusį Antoną Kastsenich. Finale šiaulietis susitiko su Edu Butvilu, kuris laimėjo rezultatu 6:4, 6:2 ir T. Mickui atiteko 2-oji vieta. Antrame rate F. Kuliušas 6:2, 7:5 nusileido latviui Ruslanui Filipenko, o H. Kulnys – 6:4, 6:0 T. Mickui. Pirmame rate I. Balčiūnas 6:3, 6:0 nusileido vokiečiui Yannickui Maser, o D. Stonkus – 6:4, 6:1 baltarusiui Ianui Rabstevich.

Vaikinų dvejetus laimėjo D. Stonkus ir E. Butvilas. Vaikinai finale 6:3, 6:1 įveikė baltarusį A. Kastsenich ir ukrainietį Iegor Opanasenko. H. Kulnys su Benu Uldukiu antrame rate 6:2, 6:4 nusileido baltarusiui A. Kastsenich ir ukrainiečiui I. Opanasenko, A. Gedrimas ir F. Kuliušas – 6:2, 6:2 T. Mickui ir rusui Mikhailui Rimskii. Pastarieji pusfinalyje 6:2, 7:6 (3) nusileido i A. Kastsenich ir ukrainiečiui I. Opanasenko.

Merginų vienetuose ir dvejetuose nugalėtoja tapo E. Tverijonaitė. Į vienetų finalą ji pateko pusfinalyje 6:1, 6:1 įveikusi L. Šataitę. Finale šiaulietė žaidė su baltaruse Palina Saulevich, kurią įveikė 6:3, 6:3. Dvejetus E. Tverijonaitė žaidė su lenke Kamila Poplawska. Merginos finaliniame susitikime 6:1, 6:3 įveikė baltaruses P. Saulevich ir Stsefaniyą Shabanavą.

L. Šataitė vienetuose pasiekė pusfinalį, o dvejetuose kartu su Andrėja Gailaite antrame rate pasitraukė iš dvejetų atsisakiusios žaisti toliau.