facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Į Europos elitą sugrįžusi Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė jau po kiek daugiau dviejų savaičių turės dar vieną didelį ir sunkų išbandymą. Mūsiškiai liepos 13–14 dienomis Prancūzijoje stos į kovą olimpiniame atrankos turnyre.

Nei viena Europos komanda dar neturi vietos Tokijo olimpinėse žaidynėse, todėl kova bus itin karšta, o lietuviams teks kautis su stipriausiomis Senojo žemyno rinktinėmis. Olimpiniame atrankos turnyre dalyvaus devynios komandos iš elitinio Europos čempionato „Grand Prix“ diviziono, dvi stipriausios „Trophy“ diviziono ekipos – Lietuva ir Ukraina – bei „Conference 1“ čempionė Vengrija.

Lietuvos regbininkai olimpiniame atrankos turnyre žais C grupėje kartu su Anglijos, Vokietijos ir Gruzijos komandoms.

Pirmajame „Grand Prix“ etape Anglija užėmė 3-iąją vietą, Vokietija – 4-ąją, o Gruzija – 10-ąją. Lietuviams bus proga dar kartą išmėginti jėgas su viena stipriausių pasaulyje Anglijos komanda. 2015 metais, kai Lietuvos rinktinė žaidė „Grand Prix“ divizione, mūsiškiai grupėje kovėsi su anglais ir tuomet pritraukė visų regbio mėgėjų dėmesį, nes rungtynių pradžioje pirmavo 10:0. Vis dėlto anglai vėliau sugebėjo perimti iniciatyvą ir laimėti rungtynes.

Turnyrą Prancūzijoje Lietuvos regbininkai pradės akistata su Anglija, vėliau žais su Vokietija, o grupės etapą pabaigs intriguojančiu maču su Gruzija.

Parengta pagal LRF

Į viršų