facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lietuvos merginų WU-17 futbolo rinktinė užtikrintai startavo Baltijos taurės varžybose Birštone. Rolando Čepkausko treniruojamos lietuvės 4:0 nugalėjo Estijos bendraamžes.

Lietuvės nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir 14 minutę išsiveržė į priekį po Rimantės Jonušaitės, kuri taip pat žaidžia moterų nacionalinėje rinktinėje, įvarčio.

Po mažiau nei dešimties minučių į Estijos vartus krito antrasis įvartis. Po Erikos Šupelytės perdavimo, R. Jonušaitė sėkmingai pasinaudojo gauta galimybe ir padvigubino rezultatą.

Sėkmingas Lietuvos rinktinės žaidimas persikėlė į antrąjį kėlinį. Jo pradžioje Dovilė Dockaitė įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių varžovių vartininkei.

Neilgai trukus šeimininkės pelnė jau ketvirtąjį įvartį – „hat-tricku“ pasižymėjo R. Jonušaitė, kuri prasiveržė pro varžovę ir tiksliai smūgiavo iš krašto.

Lietuvos komanda triumfavo 4:0 ir žais lemiamas rungtynes dėl Baltijos taurės šiandien. Birštono stadione lietuvės žais su Latvijos bendraamžėmis.

Parengta pagal LFF

Į viršų