facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Net keturias licencijas į Europos žaidynes iškovojo moterų imtynių stiliaus imtynininkės. Dvi licencijos atiteko graikų-romėnų imtynių sportininkams ir viena laisvųjų imtynių atstovui. Moterų imtynių rinktinė jau išvykusi į Minską, kur ruošiasi vienam atsakingiausių šių metų startui. Atletės Europos žaidynėms ruošiasi Olimpinėje bazėje, kartu su Baltarusijos, Azerbaidžano, Moldavijos, Kazachstano, Indijos nacionalinėmis rinktinėmis. Šių šalių sparingo partnerės – vienos geriausių pasaulyje, tarp kurių ne viena Olimpinių žaidynių medalininkė, pasaulio bei Europos čempionė.

Lietuvai šiame prestižiniame renginyje atstovaus daugkartinė Europos ir pasaulio medalininkė Danutė Domikaitytė (sv. kat. iki 68 kg). Kita Lietuvos imtynininkė Pasaulio ir Europos bronzos medalių laimėtoja Kamilė Gaučaitė (sv. kat. iki 76 kg). Trečioji Europos U23 čempionato penktos vietos laimėtoja Kornelija Zaicevaitė (sv. kat iki 62 kg) ir Europos jaunimo imtynių čempionato penktosios vietos laimėtoja Auksė Rutkauskaitė (sv. kat. iki 57 kg).

Visos merginos licencijų savininkėmis tapo 2019 metų Europos imtynių čempionate Bukarešte. Visos merginos yra  Šiaulių sporto gimnazijos bei  sporto centro „Atžalynas“ auklėtinės. Danutė ir Kornelija studijuoja Šiaulių universitete, todėl merginos  atstovaus ne tik savo mokykloms, universitetui, miestui, bet, žinoma, atstovaus Lietuvos Respublikai kovodamos aukščiausio lygio Europos žaidynėse.

Merginas treniruoja LR imtynių rinktinės treneriai Aivaras Kaselis, Andrius Stočkus, Tatsiana Bokhan.

Parengta pagal trenerio A. Kaselio informaciją

Lietuvos regbio-7 rinktinė sužinojo savo varžovus lemiamame Europos čempionato etape Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė sieks įgyvendinti savo tikslus – iškopti į elitinį Europos čempionato divizioną bei pelnyti vietą olimpiniame atrankos turnyre.

Bosnijoje ir Hercegovinoje vyks antrasis ir paskutinis Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyro etapas, po kurio paaiškės galutinė pirmenybių rikiuotė. Pirmajame etape Kroatijoje trečią vietą užėmusi Lietuvos rinktinė tęsia kovą dėl aukščiausių pozicijų.

„Trophy“ turnyro nugalėtojai iškovos kelialapį į elitinį „Grand Prix“ divizioną, o abu finalininkai pelnys vietas olimpiniame atrankos turnyre.

Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė Sarajeve kovas pradės C grupėje su Kroatijos, Bulgarijos ir Čekijos ekipomis. Įdomu tai, kad su bulgarais ir kroatais lietuviai žaidė ir grupės etape Kroatijoje, tik vietoje Danijos komandos šįkart lauks čekų iššūkis. Kroatijoje mūsiškiai grupėje laimėjo visus tris susitikimus.

Norėdama geriau pasirengti lemiamam etapui, Lietuvos rinktinė šią savaitę negrįžo į Lietuvą, o visą laiką treniruosis Sarajeve.

„Sąlygos čia visai neblogos. Antradienis buvo poilsio diena. Trečiadienį jau turėjome treniruotę. Mums pasisekė, kad čia su mumis yra bulgarai, tai galėsime pasportuoti su jais. Nuotaikos geros, visos mintys – apie patekimą į „Grand Prix“. Tikimės, kad pavyks su belgais susitikti pusfinalyje arba ketvirtfinalyje ir vėliau užimti pirmąją vietą“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės narys Alanas Alasauskis.

Pirmąsias rungtynes Sarajeve Lietuvos rinktinė žais su bulgarais, antrąsias – su čekais, trečiąsias – su kroatais. Į ketvirtfinalį pateks galutinė „Trophy“ turnyro rikiuotė paaiškės susumavus abiejų etapų rezultatus.

Parengta pagal LRF

Į viršų