facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiauliuose vyko tradicinis, tarptautinis regbio turnyras „F. Paškevičiaus taurė 2019“. Turnyre dalyvavo Šiaulių regbio akademijos komandos taip pat svečiai iš Latvijos ir Kaliningrado srities. Varžybose dalyvavo U-13 ir U-15 amžiaus grupių komandos. Abiejose grupėse triumfavo Kaliningrado komandos. Geriausiai iš Šiaulių regbio akademijos komandų sekėsi Vytaro Bloškio auklėtiniams „Regbio Akademija-BaltRex“ žaidėjams, kurie U-15 grupėje pasipuošė sidabro medaliais. U-13 amžiaus grupėje  Justino Vasiliausko vadovaujama „Regbio Akademija-Vairas“ ekipa iškovojo bronzos medalius.

U-13 amžiaus grupėje dalyvavo šešios komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius po tris.

A grupėje geriausiai sekėsi jauniesiems „Regbio Akademija-Vairas“ regbininkams. Pirmą kartą dalyvaudami tokiame turnyre jie sugebėjo įveikti abi varžovų komandas ir užimti pirmąją vietą grupėje. Antroje vietoje liko Kaliningradas-2 ekipa, trečioje – Jelgavos „Elėja“ komanda.

B grupėje pajėgiausi buvo Kaliningradas-1 komanda. Antrąją vietą užėmė Rygos „Livonia“ ekipa. Treti liko Dominyko Matuzevičiaus treniruojami Šiaulių „Regbio Akademija United“ ekipos jaunieji regbininkai.

Puikiai rungtyniavę grupės etape, pusfinalyje „Regbio Akademija-Vairas“ ekipa turėjo pripažinti „Livonia“ ekipos pranašumą. Antrose rungtynėse Kaliningradas-1 komanda šventė pergalę prieš Kaliningradas-2 ekipą. Finale po itin atkaklios kovos pergalę šventė svečiai iš Kaliningrado, „Livonia“ užėmė antrąją vietą.

Mače dėl trečiosios vietos „Regbio Akademija-Vairas“ komanda sugebėjo palaužti Kaliningradas-2 komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Mače dėl 5–6 vietų Šiaulių „RA United“ laimėjo prieš Jelgavos „Elėja“ komandą.

U-15 amžiaus grupėje dėl apdovanojimų kovojo keturios komandos: Šiaulių „RA-Vairas“ (treneris E. Kanopackis), Šiaulių „RA-BaltRex“ (treneris Vytaras Bloškys), Kaliningrado sporto mokykla ir Latvijos, Jelgavos „Elėjos“ komanda.

Komandos žaidė rato sistema. Susumavus pergales ir pralaimėjimus paaiškėjo, kad pirma ir antra vietos (Kaliningrado ir „RA-BaltRex“)  komandos surinko po 7 taškus, o trečia ir ketvirta vietos („RA-Vairas“  ir „Elėjos“ ekipos) pelnė po 5 taškus.

„RA-BaltRex“ pralaimėjo Kaliningrado ekipai 0:5, todėl svečiams iš Kaliningrado skirta pirmoji vieta, o „RA-BaltRex“ regbininkai užėmė antrąją vietą.

Trečiąją vietą dėl geresnio tarpusavio santykio pelnė Latvijos „Elėjos“ komanda, o „RA-Vairas“ komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Parengta pagal Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademiją

Į viršų