Šiauliuose vykusiame Lietuvos keturiolikmečių teniso čempionate šiauliečiai svetingi nebuvo: vienetų varžybose Šiaulių teniso akademijos (ŠTA) auklėtiniai iškovojo keturias prizines vietas.

Vaikinų vienetų turnyro finale Kauno „Žalgirio“ vaikų teniso akademijos atstovas Julius Augūnas 6:0 6:2 nugalėjo Haroldą Kulnį (ŠTA). Trečioji vieta atiteko šiauliečiui Faustui Kuliušui.

J. Augūnas ir F. Kuliušas buvo stipriausi dvejetų varžybose.

Merginų vienetų varžybų finale ŠTA tenisininkė Liepa Šataitė 7:5 6:3 įveikė Vilniaus teniso akademijos auklėtinę Patriciją Cechanavičiūtę. Trečia liko šiaulietė Emilija Pranytė.

Vienetų finale žaidusios L. Šataitė ir P. Cechanavičiūtė buvo stipriausios dvejetų turnyre.

Birželio viduryje Šiauliuose vyks dar du Lietuvos teniso čempionatai – aštuoniolikmečių ir dvylikamečių. Liepos 4 d. Vilniuje prasidės Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.