Į Šiaulių miesto savivaldybės centrinį stadioną susirinkę futbolo aistruoliai išvydo tikrą įvarčių fiestą, kurią surengė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.

Baltijos moterų futbolo lygos rungtynėse Lietuvos čempionės 6:0 (4:0) nepaliko vilčių Rygos „Dinamo“ ekipai, kuriai kaip reikiant apkarto debiutas šiose pirmenybėse.

Šiose rungtynėse vilkint „Gintros-Universiteto“ aprangą debiutavo Pietų Afrikos Respublikos rinktinės saugė Jermaine Seoposenwe. Ji savo pirmąsias oficialias rungtynes Lietuvoje pažymėjo atidarydama komandos įvarčių sąskaitą jau 5-ąją susitikimo minutę – 1:0.

Šiaulietės nuo pat mačo pradžios rodė viešnioms, kas yra šios aikštės šeimininkės, ir varžovių baudos aikštelėje kūrė vieną „laužą“ po kito. 16 minutę latvių gynėja baudos aikštelėje sužaidė ranka, o dvikovos arbitrė parodė į 11 metrų žymą. Baudinį sėkmingai realizavo Anna Pilipenka – 2:0.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės ir po antrojo pelnyto įvarčio neatsitraukė bei toliau draskė varžovių gynybos užkardas. Aštriais prasiveržimais kraštu „Dinamo“ treneriui didžiulį galvos skausmą kėlė Simona Veličkaitė. Vienas iš išpuolių 28 minutę baigėsi įvarčiu – kamuolį į tinklą pasiuntė brazilė Kelen Bender. Besibaigiant pirmajam kėliniui „Gintra-Universitetas“ pasiuntė įvartį į „rūbinę“. Savo dublį pelnė Kelen Bender – 4:0.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek aprimo, o šiauliečių puolimo bangos atslūgo. Vis tik „Dinamo“ žaidėjoms ilgesnį laiką savo vartų „sausų“ išsaugoti nepavyko. 55 minutę įvartį smūgiu galva pelnė pati žemiausia „Gintros-Universiteto“ futbolininkė Liubou Hudchanka.

Vyšnia ant torto tapo 88 susitikimo minutę Dovilės Gailevičiūtės realizuotas 11 metrų baudinys, po kurio švieslentėje jau degė nepadorūs skaičiai – 6:0. Tokį galutinį rezultatą užfiksavo rungtynių teisėjos finalinis švilpukas.

Po šios pergalės Lietuvos čempionės Baltijos lygoje išlieka vienvaldės turnyrinės lentelės lyderės. Per 3 turus mūsiškės yra iškovojusios visas tris pergales, savo kraityje turi 9 taškus, o įmuštų-praleistų įvarčių grafoje puikuojasi įspūdingi skaičiai – 19:1.