Fantastines rungtynes sužaidusio Beno Griciūno 27 taškų neužteko pergalingai sezono pabaigai. „Šiauliai“ stabtelėjo trečiajame kėlinyje ir greitai pabėgusio į priekį Klaipėdos „Neptūno“ nebesugavo. Uostamiesčio krepšininkai šventė pergalę 96:75 (26:18, 23:27, 27:14, 20:16).

Uostamiesčio komanda užsitikrino antrąją vietą turnyro lentelėje, tuo tarpu net ir laimėję šiauliečiai nebūtų pakilę iš dugno, kadangi laipteliu aukščiau finišavęs Kėdainių „Nevėžis“ paskutiniame ture įveikė savo varžovus.

Per pirmąjį ketvirtį 4 tritaškius iš 6 pataikęs „Neptūnas“ jau po 10 minučių turėjo aštuonių taškų persvarą – 26:18.
„Šiauliai“ antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 19:6 ir išsiveržė į priekį (37:32). Vis dėlto, devynis tritaškius iš 16 per pirmąją rungtynių dalį pataikęs „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką vis tiek išėjo pirmaujant 49:45.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai surengė spurtą 20:7 ir sugebėjo įgauti dviženklį pranašumą (69:52). Paskutinio ketvirčio metu „Šiauliai“ dar buvo sumažinę savo atsilikimą iki 12 taškų (68:80). Tačiau į tai „Neptūnas“ atsakė spurtu 8:1 ir nutolo nepavejamai – 88:69.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Benas Griciūnas – 27 (9/11 met., 7 at. kam., 39 n. b.), Sethas Allenas – 15 (12 rez. perd.), Evaldas Šaulys – 10, Antanas Udras – 9 (6 atk. kam.), Arminas Urbutis – 7 (9 atkovoti kamuoliai), Kristupas Žemaitis – 3, Karolis Lukošiūnas ir Cedrikas Bowenas po 2. Giedrius Stankevičius ir Mantvydas Žukauskas nepasižymėjo.