Vos prieš dvi dienas sunkią dvikovą prieš Kėdainių „Nevėžį“ sužaidę „Šiauliai“ pritrūko jėgų rungtynėse Alytuje. Netekę prieš pat rungtynes iš rikiuotės iškritusio Antano Udro šiauliečiai subyrėjo trečiajame kėlinyje ir patyrė dar vieną pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ čempionate – 84:100 (26:27, 21:23, 17:32, 20:18).

Du kėlinius abi komandos iš tiesų atrodė kaip turnyro lentelės kaimynės, o alytiškiai prieš ilgąją pertrauką turėjo trijų taškų persvarą. Šeimininkai išnaudojo pranašumą arti krepšio ir kovoje po lenta užtikrintai pranoko aukštaūgių stokojusius „Šiaulius“, kurių situaciją komplikavo dar iki pertraukos 4 pražangas surinkęs Benas Griciūnas.

Vis tik nuo trečiojo ketvirčio „Dzūkija“ ėmė diktuoti savo sąlygas, kai įsišaudė iš toli: keturis tritaškius pridėjo Dominykas Domarkas, dar po vieną – Steponas Babrauskas ir Elijah Brownas. Tai padėjo vos per tris minutes įgyti dviženklį pranašumą, o vėliau ir susikrauti net 21 taško persvarą atitrūkti nuo „Šiaulių“ 82:61.

Tuo tarpu šiauliečių taiklumas ženkliai krito, pro šalį skriejo net metimai iš po krepšio. Kelis sykius prametė net labiausiai patyręs kapitonas Arminas Urbutis. Nors paskutinio ketvirčio pradžioje šiauliečiams pavyko daugiau nei trečdaliu sumažinti atsilikimą (84:70), sukurti dar vieno stebuklo per tris dienas nepavyko, 14 taškų pranašumas išliko iki dvikovos pabaigos.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Cedrickas Bowenas – 19, Evaldas Šaulys (5 rez. perd.), Sethas Allenas ir Ignas Vaitkus po 15, Arminas Urbutis – 12 (7 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas ir Kristupas Žemaitis po 3, Benas Griciūnas – 2. Šarūnas Valunta, Mantvydas Žukauskas, Giedrius Stankevičius ir Antanas Udras aikštėje nepasirodė.