facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Po ketvirtojo turo LFF Pirmoje lygoje neliko komandų be surinktų taškų. Apie didėjančią įtampą bei atkaklias kovas byloja ir faktai, kad tik dvejos rungtynės baigėsi stambiais rezultatais, tuo tarpu trejos – minimalia persvara ir trejos – lygiosiomis. Šiame, iš esmės nerezultatyviame, ture vėl išsiskyrė „Šiauliai“, pasiekę tikrą „greitošaudos“ rekordą.

Gytarių dirbtinės dangos stadione jėgas surėmė FA „Šiauliai“ bei Kauno „Stumbras B“ komandos. Kovą laimėjo šiauliečiai rezultatu 5:0 (5:0)

Dar vienai laikinosios sostinės komandai šiauliečiai atseikėjo penkis įvarčius. Įdomu pažymėti, jog visi jie buvo įmušti pirmojo kėlinio antroje pusėje, per 25 minutes. Ypač pavojingos svečiams buvo standartinės situacijos, o Donatas Konikas pirmenybių pradžioje tiesiog terorizavo varžovų gynėjus ir vartininkus. „Dublis“ Šiauliuose leido jam pakilti į rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršų.

Smagu, kad rungtynėse buvo gausu žiūrovų. Jei „Šiauliai“ ir toliau demonstruos tokį žaidimą, tribūnos turėtų tik pilnėti. „Stumbro B“ žaidėjai gavo „labai šaltą dušą“.