Uraganinį puolimą pademonstravę „Šiauliai“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją ir pakurstė teberusenančias viltis patekti į atkrintamųjų varžybų traukinį. Geltonieji svečiuose 111:97 (22:29, 32:16, 25:27, 32:25) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“, pagerindami „Betsafe-LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą.

Turnyro lentelėje „Šiauliai“ (6/24) nuo Kėdainių „Nevėžio“ (4/25), sužaidusio rungtynėmis mažiau, atitrūko jau dviem laimėjimais, o nuo laipteliu aukščiau esančios Alytaus „Dzūkijos“ (9/20) atsilieka trim pergalėmis.

Blankia gynyba dvikovą pradėję šiauliečiai iškart atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, leisdami varžovams per kėlinį įmesti net 29 taškus. Tačiau situacija pasikeitė antrajame ketvirtyje, kurį pradėję 19:4 spurtu „Šiauliai“ perėmė rungtynių iniciatyvą ir įgijo aštuonių taškų persvarą – 41:33.

Po pertraukos „Šiauliai“ pratęsė spurtą, surinko šešis taškus paeiliui, susikraudami 15 taškų persvarą – 60:45. Į šį svečių išpuolį pasiduoti neketinę pasvaliečiai atsakė atkarpa 19:8 ir sumažino deficitą iki 4 taškų – 66:70.

Po Antano Udro metimo su pražanga ir Kristupo Žemaičio penkių taškų iš eilės „Šiauliai“ susigrąžino dviženklę persvarą ketvirtajame kėlinyje (89:77). Likus žaisti keturias minutes, aikštės šeimininkai priartėjo iki 7 taškų (85:92), tačiau „Šiauliai“ pelnė penkis taškus be atsako, o likus žaisti tris minutes komandas ir vėl skyrė 12 taškų – 97:85.
Per likusį laiką aikštės šeimininkai išsigelbėti nesugebėjo, tuo tarpu Šiaulių krepšininkai sugebėjo pagerinti ir lygos sezono rezultatyvumo rekordą.

Susitikimo baigti negalėjo vienas pasvaliečių lyderių Žygimantas Skučas, kuris susižeidė antrajame kėlinyje ir į aikštę nebegrįžo.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Arminas Urbutis (7 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis po 17, Evaldas Šaulys – 16 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Benas Griciūnas ir Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) po 13, Sethas Allenas – 12 (6 rez. perd.), Karolis Lukošiūnas – 11, Antanas Udras – 10, Cedrickas Bowenas – 2. Rokas Stankevičius nepasižymėjo, Šarūnas Valunta ir Giedrius Stankevičius aikštėje nepasirodė.