facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

„Šiaulių“ komanda nerado priešnuodžių prieš tarsi iš natų rungtyniavusio Kauno „Žalgirio“ žaidimą. Įspūdingai puolime rungtyniavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje gerino rezultatyvumo rekordus bei iškovojo nesunkią pergalę 109:83 (39:21, 25:19, 23:21, 22:22).

Nepaisant pralaimėjimo, šiauliečiai lieka 9-oje turnyro lentelės vietoje.

Dominavę šeimininkai visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 39:21 bei taip pagerino šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą. Negana to, kauniečiai sužaidė ir rezultatyviausią mačo pusę, po kurios pirmavo 64:40.

Antroji susitikimo pusė buvo tik formalumas, bet net ir poilsio lyderiams suteikę jaunieji žalgiriečiai negadino vaizdo aikštelėje. „Žalgiris“ išlaikė persvarą iki finalinės sirenos bei pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą. 109 taškus lapkritį Kauno ekipa buvo įmetusi ir į Prienų „Skycop“ krepšį.

Jau daugiau nei mėnesį visuose frontuose neklumpantys bei 11-ąją pergalę paeiliui pasiekę žalgiriečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 37:25 ir padarė 8 klaidas, kuomet Šiaulių atstovai suklydo 18 kartų.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Sethas Allenas – 20, Antanas Udras – 16, Evaldas Šaulys, Kristupas Žemaitis (5 rez. perdavimai) ir Arminas Urbutis po 9, Benas Griciūnas – 6, Ignas Vaitkus ir Cedrickas Bowenas po 5, Karolis Lukošiūnas – 4. Rokas Stankevičius nepasižymėjo, Giedrius Stankevičius aikštėje nepasirodė.