Lietuvos rankinio lygoje vyko trejos rungtynės. Panevėžyje „KKSC-RSSG-Grifas“ turėjo pripažinti HC „Vilnius“ pranašumą rezultatu 21:29 (8:14). Šiauliuose „SM Dubysa“ priėmė ir įveikė svečius HC „Utena“ – 41:34 (21:19). O Alytuje „Varsa-Stronglasas“ išbandė Klaipėdos „Dragūno“ nervus. Pergalę rezultatu 25:26 (9:15) šventė klaipėdiečiai.
Nors Saulės mieste rungtynių pradžioje kova atrodė apylygė, tačiau kėliniui įpusėjus aikštelės šeimininkai jau susikrovė 7 įvarčių persvarą (12:5). Tačiau „Utena“ taip lengvai pasiduoti neketino ir pamažu didino tempą bei mažino šiauliečių atotrūkį. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:19.

Antrąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo užtikrintai ir pradėjo vėl tolti nuo „Utenos“. Kėliniui įpusėjus „SM Dubysa“ jau pirmavo 7 įvarčiais (33:26) ir arčiau uteniškių nebeprisileido – rungtynės baigėsi rezultatu 41:24.

„Rungtynes sužaidėme gana gerai, vyrai buvo rimtai nusiteikę. Pavyko apsiginti ir bėgti į greitą puolimą. Taip susikrovėme saugią persvarą“, – komandos pasirodymu buvo patenkintas Šiaulių SM „Dubysa“ žaidėjas Aivaras Budrys.

„Rungtynes sužaidėme neblogai, bet darėme per daug klaidų perduodami kamuolį ir nespėdavome grįžti į gynybą. Nepaisant to, komandos žaidimu esu patenkintas“, – po rungtynių teigė HC „Utena“ vyriausiasis treneris Gediminas Paukštė.

Šiaulių „SM Dubysa“: Eligijus Baranauskas – 13, Tomas Baliutavičius – 9, Donatas Stripeika –  6, Egidijus Dambrauskas – 5, Andrius Braziulis – 4, Robertas Ramašauskas – 3, Paulius Morkūnas – 1.

Utenos HC „Utena“: Ernestas Nikitinas – 10, Eimantas Sinkevičius – 9, Marius Deveikis – 6, Justas Daujotis – 5, Ernestas Domkus – 3, Edvinas Tumalavičius – 1.