Traumų išretinti „Šiauliai“ lieka turnyro lentelės apačioje. Šiauliečiams nepavyko nutraukti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pergalių, o savo pralaimėjimų serijos. Puikiai sužaidę pirmą dvikovos pusę, po pertraukos šeimininkai atrodė neatpažįstamai, tuo tarpu jų varžovai surengė spurtą trečiajame kėlinyje, po kurio „Šiauliai“ nebeatsigavo – 91:76 (23:23, 19:27, 26:12, 23:14).

Pirmaujanti komanda pirmoje mačo pusėje keitėsi net 18 sykių. Dar 11 kartų rezultatas buvo lygus. Nė vienam iš varžovų nepavyko įgyti pranašumo per pirmas 10 minučių.

„Šiaulių“ ekipa antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 44:38, tačiau pasvaliečiai netrukus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (42:44). Vis dėlto pirmąją rungtynių dalį „Šiauliai“ užbaigė K. Žemaičio ir E. Šaulio tritaškiais, po kurių komandas skyrė jau 8 taškai – 50:42.

Po ilgosios pertraukos E. Šaulys smeigė dar vieną tolimą metimą, o „Šiauliai“ įgijo ir dviženklį pranašumą – 53:42. Svečiams ėmus mažinti skirtumą, snaiperis patyrė kojos traumą ir buvo priverstas kuriam laikui sėsti ant atsarginių suolelio. Po kelių minučių ten pat teko keliauti ketvirtąją pražangą gavusiam Antanui Udrui. Ir taip trumpas „Šiaulių“ atsarginių suolelis dar labiau sutrumpėjo, o tuo ėmė naudotis pasvališkiai.

„Pieno žvaigždės“ galutinai perėmė iniciatyvą ir surengė įspūdingą spurtą 26:5 (68:58), po kurio šeimininkai nebeatsigavo. Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Šiauliams“ taškus pelnė: Kristupas Žemaitis – 15 (5 rez. perd.), Evaldas Šaulys – 14 (4/6 trit.), Arminas Urbutis – 12, Benas Griciūnas – 11, Cedrickas Bowenas – 9, Rokas Stankevičius – 8, Antanas Udras – 7. Karolis Lukošiūnas (7 atk. kamuoliai) ir Mantvydas Žukauskas nepasižymėjo.