facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas, kuriame Šiaulių rinktinė buvo nenugalima. Lietuvos jaunimo imtynių čempionate Šiaulių imtynininkės  iškovojo šešis aukso, tris sidabro ir du bronzos medalius.

Pirmąsias vietas iškovojo: Kamilė Gaučaitė (sv. kat. 76 kg), Kornelija Zaicevaitė (sv. kat. 62 kg), Auksė Rutkauskaitė (sv. kat. 59 kg), Ineta Dantaitė (sv. kat. 55 kg), Kamilė Šernauskaitė (sv. kat. 53 kg), Emita Danisevičiūtė (sv. kat. 50 kg). Antrąsias vietas iškovojo: Greta Čeponytė (sv. kat. 76 kg), Vidmantė Burbaitė (sv. kat. 68 kg), Viktorija Augustauskaitė (sv. kat. 62 kg). Trečiąją vietą iškovojo Gabrielė Dilytė (sv. kat. 62 kg), 5-ąją – Karolina Mušinskytė (sv. kat. 59 kg), 10-ąją – Liandra Skarulytė (sv. kat. 59 kg).

Šiaulių rinktinę sudaro Šiaulių sporto gimnazijos ir sporto centro „Atžalynas“ imtynininkės. Sportininkes treniruoja Gailutė Stočkienė, Tatsiana Bokhan, Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus.