facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2019-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių II grupės laimėtojais tapo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis“), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis“), jaunučių I grupėje nugalėjo Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), o senjorų II/III grupėje – Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“).

Suaugusiųjų grupėje 1-ąją vietą iškovojo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“), 2-ąją – Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“-„Sūkurys“), 3-iąją –

Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena“), 4-ąją – Justas Martišius ir Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M“).

Jaunimo iki 21 m. grupėje 1-ąją vietą iškovojo Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“), 2-ąją – Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena“), 3-iąją –Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“).