facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2019 metų Lietuvos moterų žolės riedulio uždarose patalpose čempionate sužaisti 5–6 turo susitikimai. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo 2 pergales ir užsitikrino čempionės titulą, o Šiaulių „Akademija-ŠSG“ iškovojo itin svarbią pergalę prieš vilnietes ir paskutiniuose dviejuose turuose kovos dėl prizinių vietų.

Šiuo metu „Akademija-ŠSG“ riedulininkės užima ketvirtąją vietą, tačiau nuo antros ir trečios vietos jas skiria tik trys taškai. Tad kovo 10 dieną, kai bus žaidžiami lemiami du čempionato turai, ramiai galės jaustis tik čempionių vardus užsitikrinusios „Gintra-Strektė-Universitetas“ merginos. Likusios keturios komandos iš Vilniaus, Širvintų, Šiaulių ir Kelmės komandos kovos dėl prizinių vietų.

Daugkartinės šalies čempionės šį kartą 8:2 (2:0) nugalėjo Kelmės „Aušrą“ ir 8:0 – Šiaulių „Akademiją–ŠSG“.

„Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės po 6 turų turi maksimaliai įmanomus 18 taškų ir tapo nepavejamos Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ merginoms, kurios pralaimėjo tiek 5, tiek 6 turų mačus.

Vilnietės 2:6 (1:4) nusileido Širvintų SC ir 3:4 (0:2) „Akademijai-ŠSG“.

Per kitas savaitgalio rungtynes Širvintų SC įveikė „Aušrą“ 5:2 (3:0) ir tai leido turnyro lentelėje pasivyti „Žuvėdrą-Taurą“.

„Neblogas savaitgalis, įveikėme Vilniaus komandą, tačiau ir artimiausioms varžovėms pavyko iškovoti taškų. Mačas su sostinės komanda vyko permainingai, pirmavome 4:0, po to varžovės priartėjo 4:3. Pasisekė išlaikyti persvarą ir iškovoti svarbius taškus. Šiuo metu esame ketvirtos, tačiau labai svarbios bus paskutinės dvejos rungtynės. Labai apmaudu, kad vieną svarbiausių čempionato mačų žaisime 9.00 ryto. Labai viliuosi, kad ankstyvas rytas neturės didelės įtakos komandos žaidimui. Sumaištis turnyrinėje lentelėje labai didelė, trys komandos pretenduoja į antrą vietą. Tikimės geriausio“, – pasakojo trenerė „Akademija-ŠSG“ Genutė Juodienė.

Parengta pagal Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademiją

Į viršų