Pasirengimą artėjančiam sezonui jau pradėjusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes.

Lietuvos čempionės Rygoje sužaidė taikiai 2:2 (0:1) su Latvijos čempionėmis Rygos futbolo mokyklos futbolininkėmis.

„Gintros-Universiteto“ komandoje įvarčiais pasižymėjo antrajame kėlinyje puolime pasirodžiusi Greta Kaselytė ir Simona Veličkaitė.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės šiame susitikime abu kartus buvo priverstos vytis pirmaujančias varžoves. Latvės po pirmojo kėlinio buvo priekyje 1:0, o antro kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Greta Kaselytė. Neilgai trukus rygietės vėl išsiveržė į priekį, tačiau lietuvaitės baltos vėliavos nekėlė ir dėl S. Veličkaitės tikslaus smūgio dar kartą išlygino rezultatą – 2:2.

Šiose rungtynėse vilkint „Gintros-Universiteto“ marškinėlius debiutavo nemažai jaunųjų Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinių.

Vyriausiasis treneris R. Viktoravičiaus liko patenkintas jaunųjų žaidėjų pasirodymais ir teigė, kad pasirengimo sezonui etapas yra puikus laikotarpis įrodyti savo vertę bei pabandyti užsirekomenduoti vietą komandos pagrindinėje sudėtyje.