Nors po rungtynių treneris Antanas Sireika pripažino, kad jam auklėtinių žaidimas nepatiko, tačiau arenoje susirinkę žiūrovai negailėjo plojimų „Šiauliams“, tik mačo pabaigoje nusileidusiems svečiams iš Vilniaus „Betsafe-LKL“ čempionate. Likus porai minučių, komandas skyrė vos trys taškai, tačiau pergalę iškovojo labiau patyrusi „Ryto“ ekipa – 82:75 (24:22, 19:20, 21:16, 18:17).

Rungtynių pradžioje atrodė, kad svečiai neturės didesnių sunkumų, kai per pusę kėlinio geltoniesiems leido užbaigti vos porą atakų bei susikrovė dviženklį pranašumą – 14:4. Tačiau netrukus vilniečių treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes 5 taškus iš eilės surinkęs Ignas Vaitkus išlygino rezultatą – 17:17.

Iki didžiosios pertraukos „Šiauliai“ kelis sykius buvo išsiveržę į priekį. Po Karolio Lukošiūno tolimo metimo šeimininkai antrojo ketvirčio viduryje pirmavo 32:39, bet ilsėtis komandos išėjo minimalų pranašumą susigrąžinus sostinės komandai – 43:42.

Po pertraukos pasikartojo mačo pradžios scenarijus. „Rytas“ per 5 minutes vėl įgijo dviženklę persvarą – 57:47.

Nepaisant visų šiauliečių pastangų, sumažinti atsilikimo nesisekė, nors kelis sykius atsilikimą pavyko sumažinti per pus, paskutinio kėlinio viduryje „Šiauliai“ tebeturėjo 10 taškų deficitą – 60:70.

Vos per pusę minutės šeimininkams pakako priversti svečių trenerį prašyti dar vienos minutės pertraukėlės. Varžovų puolėjo Dominique‘o Suttono nesportinę pražangą šiauliečiai pavertė 6 taškais, kai po Armino Urbučio taiklių baudų metimų, tolimą metimą su pražanga pataikė ir Evaldas Šaulys – 66:70.

Likus žaisti porą minučių, po I. Vaitkaus metimo „Šiauliai“ priartėjo vieno metimo atstumu (73:76). Tačiau per likusį laiką protingiau sužaidė labiau patyrusi „Ryto“ komanda, į savo sąskaitą įsirašiusi dar vieną pergalę čempionate.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: E. Šaulys – 17, I. Vaitkus – 15 (6 rez. perdavimai), A. Urbutis – 10, S. Nimley ir A. Udras – po 7, K. Lukošiūnas – 6, B. Griciūnas ir C. Bowen – po 5, R. Stankevičius – 3. K. Žemaitis ir Š. Beniušis nepasižymėjo.