facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių sporto gimnazijoje vyksta tarptautinė moterų imtynių treniruočių stovykla. Joje treniruojasi virš penkiasdešimt imtynininkių iš Švedijos ir Lietuvos. Iškart po Naujųjų metų, sausio 2 dieną į Šiaulius atvyko trijų Švedijos miestų – Stokholmo, Goteborgo ir Umeo imtynių sporto klubų merginų imtynių sportininkės. Švedės atvyko kartu su Lietuvos imtynininkėmis treniruotis ir ruoštis atsakingiems metų startams.

Jau septinti metai vykdomos bendros imtynių meistriškumo tobulinimo stovyklos. Šį kartą atvyko labai gausus būrys. Švedijos delegacijos visada gausios, be sportininkių dar atvyksta jų tėveliai. Tėvų atvyksta kartais daugiau nei sportininkių. Į Šiaulius, kur suformuotas moterų imtynių sporto Lietuvos elitas, Švedijos komandos atvyksta žinodamos, kad čia turės pačias geriausias treniruočių  sparingo partneres, bei dabartines puikias treniruočių sąlygas Šiaulių sporto gimnazijos sporto imtynių salėje.

„Švedijos treneriai pasidžiaugė, kad Šiauliai dabar turi puikias sąlygas ir jų vizitai bei bendradarbiavimas bus dar intensyvesni. Geras ženklas ir lietuvaitėms. Nereikės tiek dažnai vykti į kitas šalis stovyklauti, bus taupomos lėšos, kurios galės būti nukreipiamos kitiems svarbiems poreikiams. Beje, Švedų delegacijos niekada neapsiriboja vien sporto treniruotėmis, jie visada aplanko mūsų miesto muziejus, kavines, prekybos centrus, visada su malonumu rekomenduojame mūsų Šiaulių miesto pasididžiavimą „Rūtos“ produkciją, kuri niekada nenuvilia. Stovyklos pabaigoje Švedijos delegacijai buvo įteikti Šiaulių sporto gimnazijos simbolis Lūšiukas ir atminimo suvenyrai. Švedai atsidėkojo gėlėmis ir šiauriečiams nebūdingais šiltais apkabinimais ir posakiais greit pasimatysime. Po pusmečio jau kovosime už savo šalį Europos ir pasaulio čempionatuose“, – teigė moterų imtynių treneris Aivaras Kaselis.

Parengta pagal trenerio A. Kaselio informaciją

Į viršų