Nors po pirmojo kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas, o aikštėje vyko nenuspėjama kova po pertraukos Prahos „SK Slavia“ futbolininkės buvo pranašesnės.

Pirmose UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynėse Šiaulių „Gintros-Universitetas“ savo sirgalių akivaizdoje 0:3 (0:0) pralaimėjo Čekijos vicečempionėms.

Atsakomasis mačas po dvejų savaičių vyks Prahoje. Ten Šiaulių klubas bus priverstas panaikinti šį deficitą kitu atveju 2018-ųjų metų kelionė Europoje baigsis.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo varžovės ir pirmąsias penkias minutes kontroliavo kamuolį bei ieškojo spragų šiauliečių gynyboje pasiekti greitam įvarčiui. „Gintros-Universiteto“ gynybos linija veikė užtikrintai ir neleido prie Gretos Kaselytės ginamų vartų „kurti laužų“, o visai netrukus veiksmas persikėlė prie čekių vartų – galingas Anos Alekperovos smūgis sudrebino varžovių vartų skersinį, o tribūnose nuaidėjo nusivylimo atodūsis.

Kone puikiausią progą pasižymėti dar pirmajame kėlinyje turėjo „Gintros-Universiteto“ amerikietė Georgia Cloepfil. Pastaroji po juvelyrinio A. Alekerpovos perdavimo pabėgo viena prieš varžovių vartininkę, tačiau jos įveikti nesugebėjo, o rezultatas išliko nepakitęs – 0:0. „Sausi“ abiejų komandų vartai išliko ir nuaidėjus teisėjos švilpukui skelbiančiam pirmojo kėlinio pabaigą.

Antrajame kėlinyje komandos ir toliau keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau nei viena iš ekipų ryškios teritorinės persvaros neturėjo. Pirmąjį įvartį čekėms pavyko pelnyti 63-iąją susitikimo minutę, kai po perdavimo į baudos aikštelę sėkmingai sužaidusi Michaela Dubcova nukreipė kamuolį į šiauliečių tinklą – 0:1. Praleistas įvartis kiek išmušė iš vėžių aikštės šeimininkes, tačiau Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės nenuleido rankų ir aktyviais veiksmais varžovių aikštės pusėje siekė išlyginti rezultatą.

Vis tik neatsargus žaidimas gynyboje lėmė dar vieną varžovių džiaugsmo šokį – 79-ąją minutę savo įvartį šventė Tereza Scewieczkova – 0:2. Nesėkmingai susiklosčiusi rungtynių pabaiga, kuomet 88-ąją minutę dar kartą į G. Kaselytės ginamus vartus kamuolį pasiuntė M. Dubcova „Gintros-Universitetą“ pasiuntė į nokdauną – 0:3, iš kurio mūsiškės sieks atsitiesti jau tik Prahoje.