facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Tarptautinių kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) varžybų „Specialized Rookies Cup“ nugalėtoju vaikinų iki 17 metų grupėje tapo Lietuvos atstovas Rokas Sviderskis. 15-metis  artimiausią varžovą aplenkė 57 taškais.

Rokas šešių etapų varžybose surinko 758 taškus. Antrąją vietą užėmė vokietis Maurice Rene Woerner. Jo sąskaitoje – 701 taškas. Trečioje vietoje – kitas vokietis Moritz Sigl, surinkęs 641 tašką.

Klasifikuoti 145 dviratininkai iš aštuonių šalių: Austrijos, Italijos, Jungtinės karalystės, Lietuvos, Liuksemburgo, Prancūzijos, Šveicarijos ir Vokietijos. R. Sviderskis laimėjo antrąjį ir trečiąjį etapus.

Paskutiniame, šeštajame etape, Šioneke (Vokietija) R. Sviderskis užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo M. R. Woerner – 1 min. 24,896 sek. Rokas jam pralaimėjo 0,617 sek. Antras buvo M. Sigl (+0,542 sek.). Kvalifikacijos varžybose R. Sviderskis iškovojo pirmą vietą.