Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas tęsiasi. Vyko 12 m. ir jaun. čempionatas Vilniuje ir 16 m. ir jaun. čempionatas Klaipėdoje. Abiejuose čempionatuose dalyvavę šiauliečiai tenisininkai neliko be laimėjimų ir prizinių vietų.

12 m. ir jaun. čempionate dalyvavo Liepa Š., Tėja M., Urtė D., Meda N., Elinga J., Gabrielė R., Haroldas K., Augustas V., Rojus G., ir Dominykas D. Čempionate prizines vietas užėmė 6 sportininkai.

Merginų grupėje nugalėtoja tapo Liepa Š. Ji grupės finale 6:1, 6:3 įveikė vilnietę Patriciją C. Dvejetuose laimėtojomis tapo Liepos Š. ir vilnietės Eglės Š. bei Tėjos M. ir Gabrielės R. poros. 1-osios vietos dvejetų laimėtoja Liepa Š. su porininke varžoves vilnietes Patriciją C. ir Vaidą M įveikė rezultatu 6:2, 6:1. Antrasis šiauliečių dvejetas mažajame finale žaidė su vilnietėmis Sandra E. ir Laima V, kurias įveikė 6:1, 6:1.

Vaikinų grupėje vienetų nugalėtoju tapo Haroldas K. Finale jis 6:2, 6:0 įveikė klaipėdietį Julių A. Grupės dvejetuose – du šiauliečių dvejetai prizininkai. Haroldas K. ir Augustas V. 6:1, 6:0 įveikė šiaulietį Dominyką D. ir vilnietį Aleksandr I.

16 m. ir jaun. čempionate varžėsi Klaudija B., Evelina V., Otilija N., Matas B., Tauras M., Dominykas S. ir Ugnius B. Prizines vietas užėmė 5 sportininkai.

Vaikinų grupės finale žaidė šiauliečiai Matas B. ir Ugnius B. Rezultatu 6:2, 6:2 laimėjo Matas B., Ugniui B. atiteko 2-oji vieta. Dvejetus Matas B. žaidė su vilniečiu Viliumi Š. Vaikinai žaidė grupės dvejetų finale ir 6:2, 4:6, 10:5 įveikė kaunietį Mykolą Ž. ir klaipėdietį Edą B.

Merginų vienetų grupės nugalėtoja tapo Klaudija B. Sportininkė vienetų finale 6:0. 6:0 įveikė vilnietę Medą R. Dvejetus Klaudija B. žaidė su šiauliete Evelina V. Merginos dvejetų finale 7:6 (8), 4:6, 10:7 įveikė klaipėdietę Niką N. ir kaunietę Danielę Ž.