facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kuršėnų Kyokushin karate klubas „DAO“ organizavo tradicinę vasaros karatė stovyklą. Penkias dienas beveik 50 stovyklautojų leido laiką sportuodami, pramogaudami ir poilsiaudami „Balsių stovykloje“.

Stovyklą pravedė ne tik klubo instruktoriai Vygandas Milieška (2 dan) ir Valdemaras Mitkus (1 dan), bet ir pagrindiniu svečiu buvęs Vilius Tarasevičius (kyokushin 1 dan ir kudo 1 dan), kuris dalinosi Lietuvoje ir užsienyje, ant tatamio ir ringe įgyta patirtimi. Taip pat sveikos mitybos seminarą stovyklautojams pravedė kineziterapeutė ir sveikatingumo instruktorė Monika Milieškaitė.

Baigiantis stovyklai, visi laikiusieji 25 klubo sportininkai, apsigynė aukštesnę kvalifikaciją reiškiančius diržus. Egzaminą užskaitė egzaminatorius iš Panevėžio kyokushin karatė „Argus“ klubo Remigijus Olšauskas (4 dan).

Vis gausėjančios stovyklos ir varžybose iškovotos prizinės vietos dar kartą įrodo, koks svarbus yra karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos bendradarbiavimas, kuris neįsivaizduojamas be Šiaulių rajono savivaldybės paramos, sporto projektų ir neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšų. Dėl to Kuršėnuose auginama stipri karatistų karta, kuri garsina Šiaulių rajoną ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.  

Parengta pagal V. Mitkaus informaciją

Į viršų