Europos šiaurės šalių čempionate kuris vyko gegužės 16–19 dienomis Vestero mieste (Švedija). Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ ir  Šiaulių sporto gimnazijos moterų imtynių sporto šakos atstovės į Šiaulius parvežė penkis skirtingų prabų medalius. Tai geriausias imtynininkių pasirodymas suaugusiųjų grupėje.

Šiame šiaurės čempionate kovoja imtynininkės iš septynių valstybių: Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Šių varžybų čempione tapo daugkartinė Europos ir pasaulio medalininkė Danutė Domikaitytė iki 68 kg. Vicečempione tapo Europos ir pasaulio jaunių bronzos medalių laimėtoja Kamilė Gaučaitė iki 76 kg. Bronzos medalius iškovojo: Giedrė Blekaitytė iki 62 kg, Kornelija Zaicevaitė iki 59 kg ir Viktorija Augustauskaitė iki 57 kg.