Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame Europos regbio-7 klubų Čempionų taurės turnyre sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Tai – geriausias Šiaulių ekipos pasiekimas šio turnyro istorijoje.

B grupėje šiauliečiai 14:17 (7:5) pralaimėjo Krasnojarsko „Krasny Yar“ (Rusija) komandai, bet vėliau 38:5 (24:0) nugalėjo Kišiniovo „Steaua“ (Moldova), 38:0 (19:0) sutriuškino „RC Helsinki“ (Suomija) klubą ir grupėje užėmė pirmąją vietą.

Ketvirtfinalyje „Baltrex-Šiauliai“ turėjo susitikti su ta pačia „Steaua“ ekipa ir ją vėl nugalėjo 28:5 (14:0). Pusfinalyje Šiaulių klubas po dramatiškos kovos ir pratęsimo 26:21 (21:17) nugalėjo Sankt Peterburgo „Narvskaya Zastava“ (Rusija) ekipą.

Finale „Baltrex-Šiauliai“ 7:31 (0:19) neatsilaikė prieš Krasnodaro „Kuban“ (Rusija) ekipą, kurioje yra nemažai Rusijos rinktinės žaidėjų. „Kuban“ šį turnyrą laimėjo trečius metus iš eilės.

Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės Šiaurės konferencijos turnyre antrąją pergalę iškovojo Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas. Jis 41:17 (3:17) nugalėjo „Šiaulių“ ekipą.

Jauna „Šiaulių“ ekipa laimėjo pirmąjį kėlinį 17:3, bet antroje susitikimo pusėje „Vairo-Kalvio“ gretose aikštėje pasirodė labiau patyrę žaidėjai ir jie perėmė iniciatyvą bei atvedė „Top“ lygos čempionus į pergalę.

Geriausiu „Vairo-Kalvio“ žaidėju pripažintas Mindaugas Misevičius.

Pietų konferencijos turnyre Vilniaus „VRA-Tomosta“ regbininkai namuose 69:18 (28:7) nepasigailėjo Šaulių PRC klubo. Geriausiu mačo žaidėju pripažintas „VRA-Tomosta“ narys Lukas Damulis.

Tuo tarpu Vilniaus VRA moterų regbio-7 komanda sėkmingai pasirodė Latvijos taurės turnyre, kuriame iškovojo sidabro medalius.

Plungėje vyko Lietuvos regbio-7 čempionato I etapas – „Iššūkio taurė“. Varžybose triumfavo „RK Tauro-Vairo“ komanda. Ji iškovojo visas keturias pergales.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipa. Šios dvi komandos iškovoto kelialapius į antrąjį čempionato etapą.

Trečioje pozicijoje liko Sigito Kukulskio regbio mokykla, ketvirtoje – Plungės „Dorbė“, penktoje –  Plungės „Perkūnas“.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Augustas Muliuolis ir Rokas Stočkūnas („RK Tauras-Vairas“), Arnas Bagarauskas ir Nedas Stankevičius (Sigito Kukulskio regbio mokykla), Laurynas Marcinkus ir Ervidas Bakutis (Vilniaus „Geležinis vilkas“), Tadas Saudargas (Plungės „Perkūnas“) ir Romas Rachimovas (Plungės „Dorbė“).