Labai atkakliose rungtynėse Pasvalyje Tomo Lekūno metimas iš aikštės vidurio tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms atnešė pergalę „Pieno žvaigždėms“ 84:81 (22:13, 19:21, 19:26, 24:21)

Pergalės atveju galėję nuo persekiojančių pasvaliečių ir Utenos „Juventus“ atitrūkti 2 pergalėmis, šiauliečiai turnyro lentelėje išsaugojo 5-ąją vietą dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio.

Dvikovos starte abi komandos sunkiai rinko taškus. Sužaidus pusę pirmo kėlinio, „Pieno žvaigždės“ pirmavo 6:4. Svečiai, kurių gretose greitas dvi pražangas surinko Arminas Urbutis, pirmavo tik kartą po Akeemo Wrighto metimo (9:8). Pasvalio ekipa spurtavo iki ketvirčio pabaigos likus porai minučių, kai be atsako surinko 8 taškus – 22:13.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, šeimininkų pranašumas tapo dviženkliu. Kelis sykius geltoniesiems buvo pavykę perpus sumažinti atsilikimą, bet iki pertraukos likus 3 minutėms, komandas vėl skyrė 10 taškų (37:27).

Po pertraukos „Šiaulių“ komandos puolimas pademonstravo visai kitokį veidą. Dėl trijų pražangų pirmoje rungtynių pusėje ant atsarginių suolo turėjęs sėdėti A. Urbutis sužaidė fantastinę atkarpą, per kurią surinko 11 iš 13 komandos taškų. Kapitono įkvėpta komanda ėmė vytis varžovus ir po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį bei pirmavo 60:57 po A. Wrighto dviejų baudos metimų.

Sulig sirena tritaškį pataikęs varžovų legionierius Artūrs Ausejs išlygino rezultatą ir uždavė toną paskutiniam kėliniui. Jo pradžioje po A. Wrighto dvitaškio geltonieji įgijo 4 taškų pranašumą 67:63, bet likus žaisti 3 minutes T. Lekūnas tritaškiu vėl išvedė pasvaliečius į priekį (76:75).

„Pieno žvaigždžių“ komandos legionierius Trevonas Huhgesas pataikė tritaškį iš labai toli paskutinę rungtynių minutę, po kurio šeimininkai pirmavo 81:78. Donatui Sabeckiui atsakius tuo pačiu, „Šiauliai“ sėkmingai apsigynė ir surengė gerą ataką, kurios metu visiškai laisvo A. Wrighto metimas tikslo nepasiekė, tuo tarpu atkovojęs kamuolį T. Lekūnas jį švystelėjo iš aikštės vidurio ir netrukus atsidūrė komandos draugų glėbyje, fantastiškai išplėšęs šeimininkams pergalę.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: A. Wrightas – 19, L. Birutis – 16, D. Sabeckis – 13, A. Urbutis – 12, E. Šaulys – 8, R. Pipiras – 5, K. Žemaitis ir N. Zeisloftas – po 3, V. Šarakauskas – 2. Š. Beniušis nepasižymėjo, M. Žukauskas ir T. Tayloras aikštėje nepasirodė.