Vilniuje vykusiame 1 kategorijos turnyre „Dr. Wolz taurė 2018“ dalyvavo gausi šiauliečių komanda. Turnyre iš viso žaidė net 15 Šiaulių teniso mokyklos sportininkų: Matas Bružas, Edvinas Grigaitis, Tauras Mickus, Adomas Gedrimas, Gabrielė Rimkutė, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Urtė Danielaitytė, Elinga Jurgaitytė, Otilija Norkutė, Emilija Tverijonaitė, Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia ir Rojus Gruzdas.

12 metų ir jaunesnių vaikinų grupėje žaidė H. Kulnys, A. Vasiliauskas ir R. Gruzdas. H. Kulnys 7:6 (6), 5:7, 6:1 finale įveikė klaipėdietį Julių Aleksandrovą ir tapo 1-osios vietos laimėtoju. D. Drulia buvo per žingsnį nuo prizinės vietos, jis 6:2, 4:6, 10:6 nusileido vilniečiui Augustui Gečiauskui. R. Gruzdas bendroje grupės įskaitoje užėmė 11–12 vietą.

12 metų ir jaunesnių merginų grupėje žaidė G. Rimkutė, T. Mikulytė, M. Nainytė, U. Danielaitytė ir E. Jurgaitytė. Mažajame grupės finale G. Rimkutė 6:1, 6:1 nusileido vilnietei Eglei Šalkauskaitei ir užėmė 4-ąją vietą. T. Mikulytė liko 7-oje vietoje, M. Nainytė ir U. Danielaitytė užėmė 12–15 vietas.

16 metų ir jaunesnių vaikinų grupėje žaidė M. Bružas, E. Grigaitis, T. Mickus ir A. Gedrimas. Grupės finale M.Bružas 6:4, 6:4 įveikė vilnietį Pijų Vaitiekūną ir tapo grupės nugalėtoju. Grupės įskaitoje E. Grigaitis liko 7-as, T. Mickus – 8-as, A. Gedrimas su kitu žaidėju dalijasi 11–12 vietas.

16 metų ir jaunesnių merginų grupėje žaidė O. Norkutė ir E. Tverijonaitė finale 6:1, 6:0 nusileido vilnietei Faustai Zykutei ir užėmė 2-ąją vietą. O. Norkutė liko 6-a.

Dvejetuose E. Tverijonaitė žaidė su kauniete Smilte Bakyte. Finale 6:4, 7:6 (5) nusileidusios kaunietei Milenai Kriukelytei ir vilnietei Medai Reimorytei jos užėmė 2-ąją vietą.