Į Šiaulių areną susirinkę krepšinio mėgėjai savo palaikomų „Šiaulių“ pergalės neišvydo. Su broliais Ballais priešakyje į svečius atvykęs Prienų-Birštono „Vytautas“ sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir nutraukė pralaimėjimų „Betsafe-LKL“ čempionate seriją – 97:95 (24:32, 23:19, 26:18, 24:26).

Be susirgusio komandos kapitono Armino Urbučio rungtyniavę geltonieji patyrė 15-ąją nesėkmę pirmenybėse, tačiau išliko 7-oje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynes šiauliečiai pradėjo puikiai. Nesunkiai išvengę varžovų bandymo spausti bei sėkmingai atakavę krepšį, po Lauryno Biručio dėjimo susikrovė dviženklę pražangą – 21:10. Kėliniui baigiantis, svečių puolimas pagerėjo, skirtumas sumažėjo per pus (27:22), bet puikiai nuo suolo kilęs Šarūnas Beniušis užbaigė kelias atakas, tolimą metimą pridėjo Nickas Zeisloftas, skirtumas vėl buvo atstatytas 32:22.

„Vytautas“ surengė sėkmingą spurtą antrojo ketvirčio pradžioje. Jo metu Tomas Dimša ir Justas Sinica įmetė po tritaškį, o Birštono ekipa išsiveržė į priekį – 34:32. Po minutės pertraukėlės „Šiaulių“ puolimas atsigavo, tačiau susigrąžinti pranašumą pavyko kėlinio viduryje, kai technine pražanga buvo nubaustas svečių vyr. treneris Virginijus Šeškus. Šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą bei nutolo – 51:44.

Po pertraukos lygi kova vyko pusę kėlinio, po dar vienos šiauliečių duobės „Vytautas“ atitrūko 8 taškų atstumu – 67:59. Šeimininkus į priekį ėmė vesti komandos veteranas Vytautas Šarakauskas, pelnęs 5 taškus iš eilės, priartindamas „Šiaulius“ vieno metimo atstumu.

Paskutinį ketvirtį tolimu metimu pradėjo Kristupas Žemaitis. Du tritaškius pridėjo N. Zeisloftas, o audringai sirgalių palaikomi „Šiauliai“ pirmavo 80:75. Tačiau sunkiu „Vytautui“ metu iniciatyvos ėmėsi Liangelo Ballas. Dideliam savo tėvo Lavaro džiaugsmui jis dusyk šovė iš toli, sykį – su Akeemo Wrighto pražanga.

Visi šiauliečių bandymai susigrąžinti pranašumą nebuvo sėkmingi. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, „Vytautas“ pirmavo 96:89. Sėkmingai sumetę baudų metimus, šiauliečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų, likus žaisti pusę minutės. Tačiau po svečių netaiklaus metimo nesugebėjus atkovoti atšokusio kamuolio, buvo prarastos visos viltys išgelbėti rungtynes.