Lietuvos ledo jachtų čempionate dalyvavo 80 sportininkų iš 8 šalių. Nors čempionatą teko atidėti iš sausio mėnesio ir sulaukti tinkamų oro sąlygų, tai pasiteisino su kaupu. Startavo net 6 sportininkai, kurie Pasaulio reitinge yra top 20.

DN grupėje startavo net 24 ledrogės iš 8 šalių: Estijos, Latvijos, Vengrijos, Čekijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos, o ice blokart klasėje dalyvavo Prancūzijos blokart nacionalinė rinktinė.

DN greičiausiose ledo jachtų klasėje dominavo Latvijos sportininkai. Jie užėmė visas keturias pirmas vietas. Ice optimist ledo jachtos kuriomis važiuoja jauni buriuotojai iki 16 metų lenktynių metu sugebėjo išvystyti greitį iki 65 km/val. Nepavejamas buvo Švedijos atstovas Oskar Svensson, kuris laimėjo visus važiavimus. Atkakli kova vyko tarp Latvijos sportininkės H. S. L.Tostikos ir šiauliečio Rimvydo Mažunavičiaus. Sėkmė lydėjo latvę ji atitinkamai iškovojo II vietą bendroje įskaitoje, o R.  Mažunavičius liko trečias. Vaikinų įskaitoje nugalėjo Švedijos atstovas Oskar Svensson, antrąją vietą iškovojo R. Mažunavičius, trečiąją – Nojus Volungevicius (Vilnius).

Merginų įskaitoje nugalėjo latvė H. S. L. Tostika, antra liko Rūta Mažunavičiūtė , trečioji vieta taip pat atiteko šiaulietei Ignei Jaškūnaitei.

Ice blokart ledo jachtų klasėje Šiaulių buriuotojai laimėj 3 pirmąsias, antrąją ir trečiąją vietas.

Komandinėje įskaitoje pirma liko Latvijos komanda, antra – Šiaulių „Atžalyno“ sporto komanda, trečia – Vilniaus komanda.