Kėdainių arenoje bei Kėdainių sporto centre vyko berniukų (2004 ir 2006 m. gimusių) krepšinio turnyras „Arena Cup“. Jame dalyvavo 280 krepšininkų iš 6 Lietuvos miestų: Kėdainių, Jonavos, Panevėžio, Kauno, Vilniaus bei Šiaulių.

Po intensyvių turnyro dienų paaiškėjo nugalėtojai.

2004 m. gimimo berniukų grupėje nugalėtojais tapo Kėdainių „SC-Nevėžis“ (treneris Vaidas Simonavičius), antroji vieta atiteko Sostinės KM, trečioji – Vilniaus KM, ketvirtoji – Jonavos KKSC, penktąją vietą pelnė Panevėžio KKSC.

Baudų konkurse nugalėtojais tapo Sostinės KM krepšininkas Motiejus Kaziliauskas, tritaškių konkurse nepralenkiamas buvo panevėžietis M. Stanevičius. Geriausiu žaidėju Kėdainių „SC-Nevėžio“ komandoje buvo Jorūnas Stankevičius, Panevėžio KKSC – Titas Mikėnas, Sostinės KM – Mantas Jančiauskas, Vilniaus KM – Mantas Buinauskas, Jonavos KKSC – Domas Žurauskas.

2006 m. gim. berniukų grupėje nugalėtojais tapo Kauno „Aičiai“ I, antrąją vietą pelnė Panevėžio KKSC, trečiąją – Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“, ketvirtoji vieta atiteko Sabonio KC I-„Beko“ (Kaunas), penktoji – „Perkūnas“ I (Kaunas), šeštoji atiteko Kėdainių „SC-Nevėžis“, septintąją vietą pelnė Vilniaus KM, aštuntoji vieta atiteko „Perkūnas“ II (Kaunas).

Tritaškių konkurse nugalėjo kėdainietis Jokūbas Saudargas, baudų konkurse – šiaulietis Rokas Perveneckas.

Geriausiu žaidėju Kėdainių „SC-Nevėžio“ komandoje išrinktas Bartas Naruševičius, Panevėžio KKSC – Dominykas Šimonis, Sabonio KC I -„Beko“ komandoje – Jokūbas Rudaitis, Vilniaus KM – Mykolas Gaigalas, Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA komandoje – A. Gužauskas, Kauno „Aičiai“ I – Nojus Kiselevičius.

Kėdainių sporto centro vyr. treneris Vaidas Simonavičius džiaugėsi, jog pirmą kartą organizuotas turnyras, į kurį susirinko stiprios komandos, pavyko puikiai.

„Džiaugiuosi, jog vyresniesiems Kėdainių „SC-Nevėžis“ krepšininkams pavyko tapti nugalėtojais, o jauniesiems dar trūksta patirties, bet save išbandyti tokiame turnyre buvo naudinga. Komandų treneriai taip pat džiaugėsi įgyta patirtimi ir dėkojo už kvietimą dalyvauti turnyre“, – kalbėjo vyr. treneris V. Simonavičius. Tikimasi, jog krepšinio turnyras „Arena Cup“ bus tradicinis.