Dviejų rungtynių mini maratoną Estijoje „Šiauliai“ pradėjo sėkmingai ir nutraukė poros iš eilės pralaimėtų dvikovų Baltijos krepšinio lygoje seriją. Neleidę varžovams nei karto pirmauti, šiauliečiai įveikė Raplos „AVIS Utilitas Rapla“ 83:73 (21:17, 22:18, 20:21, 20:17) ir pasivijo ją pagal pergalių skaičių. Abi komandos turi po tris pergales.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkų treneriui teko prašyti minutės pertraukėlės, nes Lauryno Biručio vedama Lietuvos komanda spurtavo 8:0. Po jos Raplos krepšininkai pagaliau atidarė savo taškų sąskaitą, o kėlinio pabaigoje pataikę du tolimus metimus, sumažino atsilikimą iki minimumo – 16:17. Vis tik persverti rezultato estams nepavyko.

Prasidėjus antrajam kėliniui, iš toli pataikė Evaldas Šaulys, bet svečių susikrautas 7 taškų pranašumas (17:24) greitai ištirpo. Didžiąją dalį laiko iki rungtynių pertraukos „Šiauliai“ pirmavo 2–4 taškais. Dėl Omaro Prewitto ir L. Biručio pastangų juodus marškinėlius vilkintys svečiai dar sykį nutolo (31:40. Nors aktyviai sirgalių palaikomi „AVIS Utilitas Rapla“ krepšininkai sugebėjo sumažinti deficitą, bet paskutinį tašką pridėjo O. Prewittas, pataikydamas iš toli paskutinėmis kėlinio sekundėmis – 35:43.

Dar vienas nedidelis spurtas trečiojo ketvirčio viduryje leido „Šiauliams“ nutolti jau 11 taškų atstumu – 46:57. Dviženklė persvara laikėsi 5 minutes, nei vienai komandai nepavyko surengti sėkmingesnės atkarpos, bet vėliau dar sykį įsijungė toliašaudė Estijos komandos artilerija. Dviem tolimais metimais skirtumas buvo sumažintas iki 4 taškų paskutinio kėlinio pradžioje (59:63).

Vis tik, dar labiau priartėti „AVIS Utilitas Rapla“ ekipai šiauliečiai neleido. Netrukus jie atsakė spurtu, po kurio ne tik susigrąžino dviženklį pranašumą, ir užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, jų pabaigoje įgydami ir 15 taškų pranašumą po L. Biručio dėjimo. Tapo aišku, kad pergalės „Šiauliai“ iš rankų nepaleis.

„Šiaulių“ komandoje taškus pelnė: L. Birutis – 22 (9 atk. kamuoliai), O. Prewittas ir E. Šaulys (7 atk. kamuoliai) – po 15, D. Sabeckis – 11 (8 rez. perdavimai), V. Šarakauskas – 10 (8 atk. kamuoliai), A. Wrightas ir A. Urbutis – po 4, M. Žukauskas – 2, V. Beniušis ir K. Žemaitis taškų nepelnė, o A. Giedraitis aikštėje nepasirodė.