facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Tarptautiniame vaikų šachmatų „Meškiukas Rudnosiukas“ turnyre M08 grupėje 9-ąją vietą iš 25 dalyvių laimėjo Ugnė Platbarzdytė. B08 grupėje iš 59 dalyvių 1-ąją vietą laimėjo Daniel Šer, 2-ąją – Igor Gerasimov, 4-ąją – Eimantas Skiutė, 16-ąją – Titas Vorobjovas, 19-ąją – Astijus Dambrauskas, 25-ąją – Aivaras Džiugys. M10 grupėje iš 30 dalyvių 3-iąją vietą laimėjo Deina Ščipokaitė, o 16-ąją – Gėla Kačinskaitė. B10 grupėje iš 69 dalyvių 1-ąją vietą laimėjo Motiejus Dudnikas, 2-ąją – Deivis Kungys, 6-ąją – Pijus Dambrauskas, 7-ąją – Jogaila Girkantas, 22-ąją – Danielius Živoltas, 26-ąją – Konstantinas Korostin, 32-ąją – Vakaris Bagdanskis, 33-iąją – Matas Žalys, 37-ąją – Marius Čeponas, 41-ąją – Justas Karkalas. B12 grupėje iš 44 dalyvių 1-ąją vietą užėmė Dovydas Labanauskas, 2-ąją – Tomas Povilaitis, 3-iąją – Vitas Baranauskas, 4-ąją – Mykolas Mikšys, 13-ąją – Denis Koliasnikovas, 14-ąją – Benas Šniūrevičius, 15-ąją – Mykolas Liandzbergas, 16-ąją – Matas Povilaitis, 27-ąją – Kimas Mikalauskas, 36-ąją – Marius Dervinis, 41-ąją – Aistis Povilaitis, 42-ąją – Tonis Misiulis. M12 grupėje iš 14 dalyvių Rusnė Andrašūnaitė užėmė 4-ąją vietą.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 241 dalyvių iš įvairių miestų, taip pat svečiai iš Latvijos.

Lietuvos jaunių BM18 komandinėse greitųjų šachmatų pirmenybėse M18 komandose iš 7 dalyvių 1-ąją vietą laimėjo Agnė Semonavičiūtė, Miglė Semonavičiūtė, Gabija Šimkūnaitė, o 7-ąją – Berta Rėja Butvilaitė, Gabrielė Fokaitė, Rusnė Andrašūnaitė. B18 komandose iš 12 komandų 2-ąją vietą laimėjo Lukas Bagvilas, Aironas Koliasnikovas, Andrius Šarauskas, Dangis Bagdanskis, Tomas Povilaitis. 8-ąją – Nedas Jankevičius    , Dovydas Labanauskas, Justas Venckevičius, Mykolas Liandzbergas, Rokas Šlikas. 10-ąją – Vilius Peršinas, Mykolas Mikšys, Dangiras Grušas, Pijus Dambrauskas, Justas Karkalas. 11-ąją – Denis Koliasnokovas, Matiejus Dudnikas, Daniel Šer, Jogaila Girkantas, Igor Gerasimov.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro jaunių (2002–2003 m. g.) bokso pirmenybių varžybose iš 3 dalyvių 1-ąją vietą užėmė Simonas Liesinas     (46 kg), o iš 6 dalyvių Benas Šidlauskas (63 kg) užėmė 5–6-ąją vietą.