Rumunijoje (Bistrita) vyko pasaulio jaunimo ir veteranų čempionatas (IFBB), kuriame dalyvavo 540 sportininkų iš 55 šalių. Bendroje čempionato įskaitoje Lietuva jaunimo amžiaus sportininkų reitinge užėmė aštuntąją vietą. Lietuviai iškovojo 3 medalius – Vilius Sosnovskis (Vilniaus „Dubinas team“) buvo pirmas jaunimo kultūrizmo – 75 kg kategorijoje, Tomas Kairys (Marijampolės „Tauras“) užėmė antrąją vietą jaunimo klasikinio kultūrizmo kategorijoje, bronzą pelnė Rolandas Žeimys (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“) veteranų klasikinio kultūrizmo kategorijoje.

Indrė Balevičiūtė („Tauras“) buvo aštunta jaunimo kūno fitneso kategorijoje, o toje pačioje kategorijoje startavusi Elėja Lukytė (Šiaulių „Gylys“) užėmė dešimtą vietą. Dešimtas taip pat buvo Edvinas Tuinyla (Kauno „Power team gym“) jaunimo figūros +178 cm kategorijoje. Vienuoliktąją vietą veteranių kūno fitneso kategorijoje užėmė Daiva Varnelienė („Tauras“), o Marta Alešiūnaitė (Kauno „Lokiai“) toje pačioje kategorijoje buvo dvylikta. Rasa Selemonavičiūtė (Šiaulių „Fit House“) dalyvavusi veteranių bikini +163 cm kategorijoje taip pat buvo dvylikta.