„Šiaulių“ krepšinio komandai nepavyko „Betsafe-LKL“ čempionate mesti iššūkio šalies čempionui Kauno „Žalgiriui“. Galingai pradėję rungtynes, svečiai dar pirmoje jų pusėje susikrovė solidžią persvarą, suteikdami jaunai Saulės miesto komandai skaudžią, bet vertingą pamoką – 51:80 (6:22, 17:25, 13:13, 15:20).

Šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo tik kartą, Ignui Vaitkui pataikius iš toli – 3:2. Netrukus dusyk tritaškius pataikė žalgiriečiai, Artūras Milaknis pridėjo dvitaškį greitos atakos metu, o Kauno komanda nutolo 3:10. Tuščias šiauliečių minutes tolimu metimu nutraukė Omaras Prewittas, tačiau treneriui Antanui Sireikai teko prašyti pertraukėlės, nes jo auklėtiniams nesisekė nei puolime, nei gynyboje. Per 5 minutes iki kėlinio pabaigos „Šiauliams“ nepavyko surengti nei vienos sėkmingos atakos, tuo tarpu „Žalgiris“ sparčiai tolo – 6:22.

Laurynas Birutis po ilgo laiko tarpo pelnė taškus šeimininkams. „Šiaulių“ vidurio puolėjas vienas užbaigė tris atakas iš eilės, atgaivindamas komandos puolimą, tačiau gynyboje

Laurynas Birutis po ilgo laiko tarpo pelnė taškus šeimininkams. „Šiaulių“ vidurio puolėjas vienas užbaigė tris atakas iš eilės, atgaivindamas komandos puolimą, tačiau gynyboje kauniečiai ir toliau nesunkiai rinko taškus. Po Gyčio Masiulio metimo iš po krepšio, komandas skyrė 18 taškų – 18:36. Iki pertraukos likus žaisti porą minučių, A. Sireikai teko dar sykį kviesti savo žaidėjus pasitarimui, kai „Žalgirio“ krepšininkai pataikė tris tolimus metimus paeiliui, susikraudami 26 taškų pranašumą – 47:21.

Trečiojo ketvirčio pradžioje vyko lygi kova. Į bet kokius šiauliečių bandymus sumažinti atsilikimą Kauno krepšininkai atsakydavo taikliais metimais. Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi O. Prewittas, surinkęs 6 taškus iš eilės (36:56), bet kelios klaidos vėl nubraukė visą „Šiaulių“ nuveiktą darbą.

Po minutės pertraukėlės šiauliečiai pateko į dar vieną duobę ir taškus pelnė tik 4-ąją paskutinio kėlinio minutę. Po Giedriaus Stankevičiaus metimo „Šiauliai“ atsilikinėjo 38:66. Ketvirčio viduryje pirmuosius savo taškus vilkėdamas geltonus marškinėlius pelnė šiose rungtynėse debiutavęs Akeemas Wrightas. Per likusį laiką vyko atviras krepšinis. Plojimų susilaukė iš viršaus kamuolį įkrovęs L. Birutis bei paskutinį metimą rungtynėse pataikęs Kristupas Žemaitis – 51:80.

„Šiaulių“ komandoje taškus pelnė: O. Prewittas – 11, D. Sabeckis – 10 ir L. Birutis – po 10, A. Urbutis – 6, G. Stankevičius – 4, I. Vaitkus ir K. Žemaitis – po 3, V. Šarakauskas – 2. E. Šaulys ir Š. Beniušis taškų nepelnė, o R. Pipiras aikštelėje nepasirodė.