Septintųjų tarptautinių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija) trečiame etape Estijoje šeštadienį Lietuvos rinktinės narys Darijus Džervus finišavo antras. Už šį pasiekimą 27-erių metų dviratininkui atiteko penki pasaulio reitingo taškai.

Į dešimtuką pateko dar du lietuviai: Airidas Videika (Lietuvos rinktinė) finišavo penktas, o Venantas Lašinis („Staki – Technorama“) – aštuntas.

Po finišo sprinto nugalėjo norvegas Herman Dahl („Sparebanken Sor“). Jis 220 km iš Tartu į Taliną nuvažiavo per 5 val. 39 min. 4 sek. (vid. greitis – 38,93 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–47-ąją vietas užėmusiems dviratininkams. Trečias finišavo latvis Andris Vosekalns („Rietumu Banka – Riga“).

V. Lašinis (+21 sek.) bendroje įskaitoje užima devintą, nė vienerių „Baltic Chain Tour“ lenktynių nepralaidęs D. Džervus (+58 sek.) – 13-ą, R. Adomaitis (+1.32) – 15-ą, J. Beniušis (+1.56 sek.) – 17-ą, J. Klimavičius (+2.39) – 19-ą, M. Bernatonis (+7.28) – 27-ą, o A. Valiauga (+7.36) – 28-ą vietas. Kiti lietuviai į 30-uką nepatenka. Iš viso klasifikuoti 57 dviratininkai.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė išliko trečia, o jaunimo įskaitoje V. Lašinis ir toliau yra antras.