facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Septintųjų tarptautinių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija) trečiame etape Estijoje šeštadienį Lietuvos rinktinės narys Darijus Džervus finišavo antras. Už šį pasiekimą 27-erių metų dviratininkui atiteko penki pasaulio reitingo taškai.

Į dešimtuką pateko dar du lietuviai: Airidas Videika (Lietuvos rinktinė) finišavo penktas, o Venantas Lašinis („Staki – Technorama“) – aštuntas.

Po finišo sprinto nugalėjo norvegas Herman Dahl („Sparebanken Sor“). Jis 220 km iš Tartu į Taliną nuvažiavo per 5 val. 39 min. 4 sek. (vid. greitis – 38,93 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–47-ąją vietas užėmusiems dviratininkams. Trečias finišavo latvis Andris Vosekalns („Rietumu Banka – Riga“).

V. Lašinis (+21 sek.) bendroje įskaitoje užima devintą, nė vienerių „Baltic Chain Tour“ lenktynių nepralaidęs D. Džervus (+58 sek.) – 13-ą, R. Adomaitis (+1.32) – 15-ą, J. Beniušis (+1.56 sek.) – 17-ą, J. Klimavičius (+2.39) – 19-ą, M. Bernatonis (+7.28) – 27-ą, o A. Valiauga (+7.36) – 28-ą vietas. Kiti lietuviai į 30-uką nepatenka. Iš viso klasifikuoti 57 dviratininkai.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė išliko trečia, o jaunimo įskaitoje V. Lašinis ir toliau yra antras.