facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Ketvirtadienį Taline buvo žaidžiamos dar vienerios Baltijos moterų futbolo lygos rungtynės, kuriose Šiaulių „Gintra-Universitetas“ pagaliau rungtyniavo visiškai pilna sudėtimi su kuria vyks ir į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Gruzijoje.

Užtikrintai rungtyniavusios Lietuvos čempionės pratęsė pergalių seriją be didesnių problemų 3:0 (3:0) pranokdamos Talino „Flora“ komandą iš Estijos ir į savo sąskaitą įsirašydamos trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Rungtynes kur kas aktyviau pradėjo viešnios iš Šiaulių ir jau pirmosiomis susitikimo akimirkomis po Liubos Gudčenko perdavimo į baudos aikštelę prie aikštės šeimininkių vartų kilo sumaištis, kuri vos nesibaigė lietuvaičių įvarčiu.

Vis tik kuriozinis įvartis krito po dar keliolikos minučių, kuomet perdavimą į baudos aikštelę atlikinėjusios Zenatha Coleman smūgis staiga pakeitė kryptį ir nusileido varžovių vartininkei už nugaros – 1:0.

Neilgai trukus rezultatą padvigubino ta pati Z. Coleman, kuri juvelyriškai tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą – 2:0.

Rezultatas tapo triuškinantis pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet stipriu tolimu smūgiu esčių vartininkę nuginklavo meksikietė Ch. Murillo – 3:0.

Parengta pagal Šiaulių „Gintrą-Universitetą“

Į viršų