facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Szombathelyje (Vengrija) tęsiasi Europos jaunimo (iki 23 metų) imtynių čempionatas.

Ketvirtadienį šiame čempionate kovojo vienintelė Lietuvos moterų imtynių atstovė, Šiaulių sportininkė Danutė Domikaitytė.

Svorio iki 69 kg kvalifikacinėje imtyje D. Domikaitytė grūmėsi su Europos jaunimo U23 čempione bei Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių septintos vietos laimėtoja Buse Tosun iš Turkijos.

Turkė be įprastos žvalgybos „nėrė“ D. Domikaitytei į kojas ir savo taškų sąskaitą atidarė dvidešimtą susitikimo sekundę (0:4). Netrukus pati D. Domikaitytė užbėgdama varžovei už nugaros pelnė du taškus (2:4). Eilinis nuožmus sukibimas ties kilimo kraštu tapo lemiamu susitikimo epizodu.

Po efektingos kontratakos D. Domikaitytė pervertė turkę už kilimo ir išlygino rezultatą. Tačiau po užsitęsusios momento peržiūros teisėjai nusprendė, kad ataką pradėjo turkė ir padovanojo jai du taškus. Lietuvė neatlaikė emocinio spaudimo ir netrukus vieną po kitos padarė dvi klaidas (2:9). Visgi baigiantis kėliniui D. Domikaitytė prigavo turkę kontratakoje ir pusės minutės poilsiui varžovės iškeliavo esant rezultatui 4:9.

Antroje susitikimo dalyje pasikartojo ta pati bėda – turkė griebė kojas ir pasiėmė du taškus, o kartu ir taktinę medicininę pauzę. Po neva sumuštos akies apžiūros atsikvėpusi B. Tosun užsidarė gynyboje ir galiausiai sulaukė klaidos, iškovojo paskutinius du taškus ir šventė pergalę rezultatu 4:13.

Tuo D. Domikaitytės bėdos nesibaigė. Ketvirtfinalyje pasaulio ir Europos jaunimo čempionė Koumba Larrouqe paguldė ant menčių turkę ir palaidojo lietuvės viltis kovoti paguodoje dėl bronzos. Svoryje kovoja 12 imtynininkių.