Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (12/10) krepšininkės, namuose 86:58 (25:11, 17:12, 21:20, 23:15) įveikusios Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/17) ekipą.

Nuo pat dvikovos pradžios klaipėdietės šovė į priekį – 6:0. Nors viešnios priartėjo (7:8), 13:0 laimėta atkarpa leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 21:7. Skirtumas išliko nepakitęs ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 25:11.

Antrajame ketvirtyje „Fortūna“ turėjo iniciatyvą savo rankose ir po truputį toldama įgijo 20 taškų persvarą – 36:16. „Šiauliams-Universitetui“ antrojo kėlinio pusėje pavyko pristabdyti įsibėgėjusias varžoves, bet deficitą sumažino tik nežymiai – 23:42.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Fortūna“ tvirtai laikė pranašumą savo rankose, o ketvirtajame kėlinyje jį padidino dar aštuoniais taškais ir iškovojo užtikrintą pergalę.Justina Matuzonytė sugriebė 22 kamuolius ir taip užfiksavo šio sezono rekordą.

„Fortūnos“ komandai taškus pelnė: Lina Mikelevičienė 34 (14/21 metimai, 5 atk. kam., 33 naud. bal.), Justina Matuzonytė 18 (22 atk. kam., 35 naud. bal.), Roberta Mizgerytė 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Šiaulių-Universiteto“ komandai taškus pelnė: Livija Kaktaitė 17, Gabija Šegždaitė 14, Ligita Tamutytė 10.