facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/16) krepšininkės namuose metė iššūkį Vilniaus „Kibirkšties“ (16/5) komandai. Deja, pergalės mūsų miesto ekipai iškovoti nepavyko – varžovėms po įtemptos kovos nusileista 60:69 (19:26, 18:16, 10:12, 13:15).

Kur kas geriau susitikimą pradėjo „Šiaulių-Universiteto“ komanda, kuri šovė į priekį – 14:6. Spurtu 10:0 atsakiusi „Kibirkštis“ pirmą kartą išsiveržė į priekį – 16:14. Maža to, įsibėgėjusios vilnietės toliau tolo ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau turėjo septynių taškų pranašumą – 26:19.

Antrajame ketvirtyje šiaulietės ėmė mažinti deficitą – 29:30. Tiesa, joms persverti rezultato savo naudai taip ir nepavyko, todėl įpusėjus mačui „Kibirkštis“ pirmavo penkiais taškais – 42:37.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis“ vėl pabandė atitrūkti – atkarpa 10:1 leido susikrauti rekordinę persvarą – 52:38. Vis dėlto šeimininkėms pavyko pristabdyti varžoves ir iki kėlinio pabaigos atsilikimą sumažinti beveik per pusę – 47:54.

Ketvirtajame ketvirtyje viešnios buvo nutolusios devyniais taškais (57:48), tačiau kovingasis „Šiaulių-Universiteto“ klubas vėl priartėjo – 52:57. Vis dėlto tai buvo viskas, ką šiame mače sukūrė šiaulietės – „Kibirkštis“ atsakė savo tiksliomis atakomis ir saugų pranašumą išsaugojo iki finalinės sirenos.

„Šiaulių-Universiteto“ komandai taškus pelnė: Livija Kaktaitė 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.), Urtė Bukauskaitė 14, Gabija Šegždaitė ir Žana Haradzeckaja po 9.

„Kibirkšties“ ekipai taškus pelnė: Laurita Jurčiūtė 17, Daugilė Šarauskaitė 13 (8 atk. kam.), Laura Juškaitė (10 atk. kam.) ir Justina Kraujūnaitė po 8.

Po šios dvikovos paaiškėjo ir galutinės ekipų pozicijos po reguliaraus sezono. Vilnietės užims antrąją vietą ir iš karto pateks į pusfinalį, o šiaulietės liks šeštos ir ketvirtfinalyje kovos su trečiąją poziciją užėmusiu klubu.