Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/14) krepšininkės svečiuose 56:61 (9:19, 13:12, 23:14, 11:16) nusileido Ukmergės „Vilkmergės“ (2/18) ekipai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkės, kurios įpusėjus ketvirčiui turėjo 6 taškų persvarą – 11:5. Ukmergiškės netruko susikrauti ir dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos, o šiaulietėms leido pasižymėti vos 9 taškais – 19:9.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Vilkmergė“ kontroliavo žaidimą ir išlaikė saugų atotrūkį – 28:14. „Šiauliai-Universitetas“ sunkiai rinko taškus, o tai leido šeimininkės išlaikyti pranašumą ir prieš antrąją mačo dalį – 31:22.

Antrąją rungtynių pusę šiaulietės pradėjo spurtu 11:4 ir pradėjo kvėpuoti šeimininkėms į nugaras – 33:35. Likus žaisti mažiau nei 3 minutes, komandas skyrė minimali persvara (43:42), o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus – 45:45.

Sužaidus ketvirtajame kėlinyje 2 minutes, rezultatą savo naudai persvėrė šiaulietės – 48:47. Visą ketvirtį kova vyko taškas į tašką, o likus mažiau nei 2 minutėms, rezultatas ir vėl tapo lygus – 56:56. Per paskutines minutės „Vilkmergė“ surengė spurtą 5:0, kuris leido iškovoti pergalę – 61:56.

„Vilkmergės“ ekipai taškus pelnė: Aurelija Putramentaitė (20 atk. kam., 8 kld.) ir Olivia Brown po 14, Monika Petrauskaitė (7 atk. kam.) ir Jolanta Marmienė (10 atk. kam.) po 10.

„Šiaulių-Universiteto“ komandai taškus pelnė: Ligita Tamutytė 16 (11 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė po 11 (10 atk. kam.), Livija Kaktaitė ir Gabija Šegždaitė (8 atk. kam.) po 10.