2017 metų Lietuvos moterų uždarųjų patalpų čempionate sužaisti paskutinieji I rato mačai. Kaip ir buvo galima prognozuoti, daugkartinė Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ komanda iškovojo dar dvi pergales, tačiau viena jų šį kartą pelnyta gana sunkiai. Šiaulietėms teko gerokai paprakaituoti per dvikovą su  Vilniaus „Žuvėdra–Tauru-Archyvų sistemomis“, nors rungtynių pradžia čempionėms jokių sunkumų nežadėjo – jau 6 min. jos pirmavo 3:0. 8 min. vilnietė Jovita Banevičiūtė rezultatą sušvelnino, bet 16 min. šiaulietė Jūratė Juodytė pelnė savo antrąjį įvartį ir atkūrė trijų įvarčių pranašumą.

Šaltu dušu čempionėms tapo pati pirmojo kėlinio pabaiga, kai J. Banevičiūtė pasižymėjo dar dukart ir sumažino skirtumą iki 3:4. Vis dėlto „Gintra-Strektė-Universitetas“ labai greitai atsitiesė ir po antrojo Inos Pocevičienės įvarčio išėjo ilsėtis pirmaudama 5:3.

Iš karto po pertraukos – 22 min. – J. Banevičiūtė sugebėjo nuginkluoti šiauliečių vartininkę ketvirtąjį kartą ir po to gana ilgai nei vienai komandai pasižymėti nepavyko. Lemtinga tapo 30 min., kai Dovilė Kuklienė pelnė šeštąjį čempionių įvartį ir įtvirtino komandos pergalę rezultatu 6:4.

Per kitas dienos rungtynes „Gintra-Strektė-Universitetas“ net 13:0 (10:0) sutriuškino Širvintų SM auklėtines.
Per kitas Lietuvos čempionato rungtynes antrąją vietą turnyre užimanti Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“ 8:5 (5:2) pranoko Kelmės „Aušrą“.

Tuo metu pastaroji komanda leido save pasivyti Šiaulių „Klevui–Sporto gimnazijai“, kuri su kelmiškėmis sužaidė lygiosiomis 5:5 (1:2) ir nugalėjo Širvintų SM 5:3 (2:1).