Po pertraukos į Lietuvos sales sugrįžusios „Vivus.lt“ rankinio lygos kovos sirgaliams dovanojo daug emocijų – ir džiaugsmo dėl nesunkių favoritų pergalių, ir įtampos iki paskutiniųjų rungtynių sekundžių.

Šiauliuose vietos „SM Dubysa-Gubernija“ priėmė Vilniaus VHC „Šviesos“ rankininkus. Pirmojoje šių ekipų dvikovoje Vilniuje netikėtą pergalę trijų įvarčių persvara šventė šiauliečiai. Tačiau šeštadienį abi ekipos buvo pasirengusios atiduoti visas jėgas, kad išplėštų pergalę.

Nuo pat rungtynių pradžios kova vyko įvartis į įvartį, tačiau pirmojo kėlinio antroje pusėje vilniečiai sugebėjo išsiveržti į priekį dviejų įvarčių skirtumu – 11:9, 12:10.

Antrajame kėlinyje skirtumą „Šviesa“ padidino iki keturių įvarčių – 18:14, bet aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti varžovų atotrūkį ir išlygino rezultatą likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos.

Šiauliečių žiūrovų džiaugsmui „Dubysa-Gubernija“ net sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 22:21. Tačiau „Šviesos“ rankininko Tado Rasakevičiaus įvartis išlygino rezultatą, o po nesėkmingos šiauliečių atakos paskutinę rungtynių minutę, likus vos kelioms sekundėms iki finalinės sirenos atliktas sėkmingas Artūro Švilpos metimas išplėšė pergalę „Šviesai“ rezultatu 23:22 (12:10).

Šiaulių ekipai 8 įvarčius (1 iš 7 m) pelnė Arūnas Tribė, 5 (1 iš 7 m) įmetė Aivaras Budrys, 3 – Tautvydas Damašauskas.
„Šviesos“ gretose rezultatyviai rungtyniavo po 5 įvarčius pelnę Karolis Antanavičius, Tadas Rasakevičius ir Valdas Drabavičius.