Lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (8/6), kurios savo aikštelėje 85:46 (31:8, 17:8, 13;14, 24:16) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/9) krepšininkes.

Rungtynes spurtu 13:0 pradėjo šeimininkės ir greitai atitrūko nuo varžovių. „Hoptrans-Sirenos“ pademonstravo nesustabdomą puolimą ir likus žaisti minutę jau pirmavo 20 taškų (29:8), o Dalios Belickaitės dvitaškis pranašumą dar labiau padidino – 31:8.

Antrajame kėlinyje ir toliau karaliavo šeimininkės, o „Šiauliai-Universitetas“ sunkiai kūrė progas pelnyti taškus. Įpusėjus ketvirčiu garliaviškės buvo priekyje – 41:12. Šiaulietės antrajame ketvirtyje pelnė vėl vos 8 taškus, o į savo krepšį praleidusios 17, leido šeimininkėms turėti saugų pranašumą prieš antrąją rungtynių dalį – 48:16.

Po ilgosios pertraukos komandų puolimas buvo apylygis, tačiau „Hoptrans-Sirenų“ susikrauta persvara joms leido išsaugoti saugų atstumą ir prieš lemiamą ketvirtį – 61:30.

Ketvirtajame kėlinyje jokios intrigos jau nebebuvo, o garliaviškės neatsipalaidavo ir neleido viešnioms priartėti – 85:46.
„Hoptrans-Sirenoms“ taškus pelnė: Dalia Belickaitė 16, Gabrielė Gutkauskaitė ir Volha Ziuzkova (9 rez. perd.) po 13, Akvilė Baronėnaitė (8 atk. kam.), Gintarė Jasiunskaitė (6 rez. perd.) ir Kornelija Balčiūnaitė (8 atk. kam.) po 10.

„Šiaulių-Universitetui“ taškus pelnė: Livija Kaktaitė (11 kld.) 14, Katsiaryna Urbanovich 13 (5 atk. kam.), Gabija Šegždaitė 9 (9 atk. kam.).