Baigėsi vaikučių, vaikų ir jaunučių Lietuvos regbio pirmenybės. Varžybos vyko šešiais turais, kuriems pasibaigus buvo susumuoti galutiniai rezultatai. Paskutinis etapas, dalyvaujant daugiau nei dviem šimtams mažųjų regbininkų, praūžė Šiaulių Zoknių ir Talkšos regbio stadionuose.

Pačių mažiausių (vaikučių) grupėje, kur rungtyniavo 8–9 metų regbininkai, čempionai ir prizininkai nebuvo nustatomi.
10–11 metų regbininkų grupėje nugalėtojais tapo Kauno FM „Ąžuolas-Tauras“ sportininkai. Antrąją vietą iškovojo Šiaulių „Klevo-Vairo“ auklėtiniai, o treti liko Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunieji regbininkai. Geriausių „Klevo-Vairo“ komandos žaidėjų prizai įteikti Arminui Blankai ir Aironui Marmazinskiui.

Susumavus visų šešių turų rezultatus, Lietuvos čempione tapo Klaipėdos „Klaipėdos kovo“ komanda. „Klevo-Vairo“ ekipa, septyniolikos komandų tarpe, liko ketvirtoje turnyrinės lentelė vietoje.

Galingai 2016 m. Lietuvos pirmenybėse rungtyniavo „Klevo-Vairo“ jaunučių (12–13 metų) komanda – net keturiuose iš šešių turų tapo varžybų nugalėtoja.

Paskutiniame, šeštajame etape, kur sprendėsi Lietuvos čempionų likimas, „Vairo“ pamaina 15:0 įveikė Kauno FM „Ąžuolo-Tauro“ komandą, 10:5 nepasigailėjo Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ antrosios ekipos, 20:0 sutriuškino sporto mokyklos „Klevas“ pirmąją komandą, o finale po pratęsimo 20:15 privertė pasiduoti Klaipėdos „Klaipėdos kovo“ jaunučius. Tad „Klevo-Vairo“ ekipa pelnytai iškovojo finalinio turo nugalėtojos laurus. Geriausio komandos žaidėjo prizas įteiktas Gegužių progimnazijos mokiniui Rimvydui Benaičiui.

Susumavus visų šešių turų rezultatus, „Klevo-Vairo“ komanda tapo Lietuvos čempione.

Antrąją vietą laimėjo Klaipėdos „Klaipėdos kovas“, treti liko Vilniaus regbio akademijos auklėtiniai. Jaunučių grupėje žaidė dešimt komandų.