2014-02-17 20

Po ilgosios pertraukos šiaulietės priešintis nesugebėjo ir visą laiką vijosi varžoves.
Evaldo ČERNIAUSKO nuotr.

Monika SKISTENYTĖ
Penktadienį Garliavoje vykusiose LMKL čempionato varžybose „Hoptrans-Sirenos“ nesunkiai rezultatu 86:52 (27:6, 18:13, 22:20, 19:13) nugalėjo Šiaulių „Rūta-Universitetas“ ekipą. Ši pergalė „Hoptrans-Sirenoms“ buvo jau 18-a, o šiaulietės patyrė jau 21-ą pralaimėjimą iš eilės.
Šiaulietės nuleido rankas jau pirmoje mačo pusėje
Galingai pradėjusios rungtynes kaunietės netruko pasiekti dviženklį pranašumą – 16:6 (5 min). Iškart po to kaunietės spurtavo ir be atsako pelnė 14 taškų. Iki antrojo kėlinio pabaigos „Hoptrans-Sirenos“ nesunkiai susikrovė 26 taškų pranašumą – 45:19. Po ilgosios pertraukos šiaulietės priešintis nesugebėjo ir visą laiką vijosi varžoves. Nors po U. Bukauskaitės tritaškio šiaulietės atsilikimą buvo sumažinusios iki 18 taškų – 30:48, tačiau sukurti kitų sėkmingų atakų nepavyko.
Šiame mače šiaulietės padarė net 25 klaidas, atkovojo 30 ir perėmė 7 kamuolius. „Hoptrans-Sirenos“ padarė 15 klaidų, atkovojo 47 ir perėmė 14 kamuolių.

Rezultatai
„Hoptrans-Sirenoms“ taškų pelnė: S. Okockytė – 22 tšk., K. Balčiūnaitė – 15 tšk., A. Baronėnaitė ir G. Jasiunskaitė – po 10 tšk., E. Tarasevičiūtė – 9 tšk., R. Žemantauskaitė–Matlašaitienė – 6 tšk., I. Keršulytė, E. Liutkutė ir I. Arlauskaitė – po 4 tšk., M. Sauliūtė – 2 tšk.
„Rūtai-Universitetui“: I. Kazlauskaitė – 17 tšk., K. Kašlei – 11 tšk., I. Mikelėnaitė – 9 tšk., S. Kuodienė – 7 tšk., T. Khastko – 5 tšk., U. Bukauskaitė – 3 tšk.