Monika SKISTENYTĖ

Spalio 20 dieną Rokiškyje vyko 2012 m. Rokiškio taurės mažo kalibro ginklais šaudymo varžybos, kuriose šiauliečiai iškovojo aukščiausius apdovanojimus. Monika Bartaševičiūtė skirtingose rungtyse iškovojo pirmąją ir antrąją vietas. Mindaugas Jucius skirtingose rungtynėse iškovojo 2-ąją ir 3-ąją vietas. Paulius Greičius užėmė 3-ąją vietą.
Spalio 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos vyrų paprastųjų „64“ šaškių čempionato II pusfinalis (atranka į 2013 m. paprastųjų „64“ šaškių finalą). Šiauliečiamsšiose varžybose sekėsi puikiai. Domantas Norkus tapo čempionu. Šiek tiek nuo čempiono atsiliko Edgaras Petrauskas, kuris užėmė 2-ąją vietą. Prasčiau sekėsi Mildai Jocaitei, kuri iškovojo 5-ąją vietą, o Evaldas Navickas užėmė 14-ąją vietą.

Spalio 20–21 dienomis Panevėžyje vyko 2012 m. Lietuvos komandinės jaunučių šachmatų pirmenybės, kuriose S. Petuchovskio, V. Čmilio, G. Plungės, E. Petuchovskij ir R. Narmonto treniruojami šachmatininkai užėmė aukštas vietas. Mergaičių komanda, kurią sudarė Agnė Semonavičiūtė, Miglė Semonavičiūtė ir Berta Rėja Butvilaitė iškovojo 2-ąją vietą. Kita mergaičių komanda, kurią sudarė Gabrielė Fokaitė, Gabija Šimkūnaitė ir Fausta Grubliauskaitė, užėmė 5-ąją vietą. Berniukų komanda, kurią sudarė Lukas Bučinskas, Artūras Jocas, Matas Samulionis, Lukas Stauskas ir Nedas Jankevičius, iškovojo 1-ąją vietą. Kita berniukų komanda, kurią sudarė Joris Delkus, Aironas Koliasnikovas, Vilius Peršinas, Dangiras Grušas ir Rokas Šlikas, užėmė 8-ąją vietą.
Spalio 20 dieną Vilniuje vykusiose Lietuvos stalo teniso stipriausiųjų jaunių Top-12 varžybose L. Sabaliauskienės treniruojama Vanesa Ražinskytė užėmė 9-ąją vietą, o Benas Skirmantas užėmė 4-ąją vietą.