Aušra LAURINKIENĖ

Kaune vyko trisdešimt septintasis Lietuvos senjorų stalo teniso čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Šiaulių miesto stalo tenisininkai. Šiauliečiai, pademonstravę geriausius sugebėjimus,  namo parsivežė keturis aukso medalius, du sidabro ir vieną bronzos apdovanojimą.

Varžovams nepaliko jokių vilčių

Vienetų varžybų 40-44 metų amžiaus grupėje Arūnas Bendaravičius, neseniai tapęs Baltijos šalių senjorų čempionato nugalėtoju dvejetų rungtyje kartu su Rolandu Navicku, ir šį kartą kovojo puikiai. Pusfinalyje įveikęs Kelmės atstovą Virgilijų Valiušką rezultatu 3:1, o finale tokiu pat rezultatu nugalėjęs Nerijų Valucką, Arūnas Bendaravičius tapo šalies čempionu.

Aukso medalį iškovojo ir daugkartinis Lietuvos senjorų čempionas Juozas Markevičius. 70 metų amžiaus grupės pusfinalyje jis 3:1 įveikė kaunietį Ramūną Budriūną, o finale 3:2 nugalėjo Kauno atstovą Joną Juozaitį ir dar kartą tapo šalies čempionu.
Dvejetų varžybų 40-49 metų amžiaus grupėje Arūnas Bendaravičius ir Rolandas Navickas palaužė Nerijų Valucką ir Ramūną Vozgirdą rezultatu 3:1 bei iškovojo aukso medalius.

Sidabras ir bronza

Neseniai vykusio Baltijos šalių senjorų čempionato sidabro medalininkas Rolandas Navickas ir Lietuvos čempionate pelnė antrosios vietos apdovanojimą (45-49 metų amžiaus grupė). Jam atiteko ir mišraus dvejeto varžybų sidabro medalis. Puikiai pasirodė ir kitas šiaulietis, kovojęs 55-59 metų amžiaus grupėje - Vitas Pasavodskis po įtemptos kovos rezultatu 2:3 pralaimėjo vilniškiui Algirdui Surgautui ir pelnė šalies bronzą.
Kiti miesto atstovai Vydūnas Armoška, Arvydas Babičas, Mindaugas Karlinskas, Jonas Navickas, Jonas Kaziliūnas ir Albertas Ramanauskas sėkmingai žaidė pogrupio varžybose ir pateko į finalinį aštuntuką, kuriame užėmė 4-8 vietas.