Odeta JANULYTĖ

Antrajai „Šiaulių” futbolo komandai nepavyko pasekti pagrindinės ekipos pavyzdžiu. Oficialioje klubo internetinėje svetainėje pranešama, kad jaunieji Saulės miesto futbolininkai rezultatu 1:3 nusileido Kauno „Atleto” dubleriams.

Praleido tris įvarčius

„Rungtynes geriau pradėjo šiauliečiai - jaunieji „Šiaulių-2” futbolininkai kūrė vieną ataką po kitos. Atakų smaigaliuose buvo atsidūrę Tomas Birškys, Dovydas Kveinys, Tautvydas Eliošius, Rokas Urbelis”, - rašoma „Šiaulių” klubo svetainėje internete. Deja, „Neįmuši tu – įmuš tau“, – ši taisyklė vėl pasitvirtino. Po Eriko Milašausko pražangos baudos aikštelėje teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Deividas Latušenka. Po praleisto įvarčio „Šiaulių-2” žaidimas tarsi pakriko. 33-iąją minutę dar vieną tašką padėjo „Atleto-2” puolėjas Mindaugas Grušauskas, tačiau po pertraukos šiauliečiai vėl kūrė vieną progą po progos, o Manfredas Lukjančukas 69-ąją minutę sušvelnino atsilikimą – 1:2. Informuojama, kad antrojoje antrojo kėlinio dalyje „Šiauliai-2” buvo išlyginę rezultatą - Aivaras Renusas po kampinio galva pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę, o lemiamą rungtynių tašką padėjo laikinosios sostinės ekipos žaidėjas Erikas Rūškys, 85-ąją minutę pelnęs trečiąjį komandos įvartį. 89-ąją minutę „Atleto“ atstovas Gediminas Macevičius už antrąją geltoną kortelę buvo priverstas palikti aikštę, tačiau galutinis dvikovos rezultatas nebepakito – 1:3.

Komandų  sudėtys

„Šiauliai-2”: T. Simaitis, E. Milašauskas, A. Renusas, P. Drublionis, E. Pilypas; D. Kveinys, T. Machovas, K. Gusočenko, A. Verbiejus), M. Lukjančukas, P. Orvydas, T. Eliošius, D. Ercius, T. Birškys ir R. Urbelis.

„Atletas-2”: M. Tamulionis, G. Macevičius, K. Petkus, N. Miščenko, E. Degutis, J. Juozaitis, E. Plikys, A. Juozaitis, D. Latušenka, E. Utyra, E. Rūškys, M. Grušauskas ir J. Mikalauskas.