facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Odeta JANULYTĖ

Antrajai „Šiaulių” futbolo komandai nepavyko pasekti pagrindinės ekipos pavyzdžiu. Oficialioje klubo internetinėje svetainėje pranešama, kad jaunieji Saulės miesto futbolininkai rezultatu 1:3 nusileido Kauno „Atleto” dubleriams.

Praleido tris įvarčius

„Rungtynes geriau pradėjo šiauliečiai - jaunieji „Šiaulių-2” futbolininkai kūrė vieną ataką po kitos. Atakų smaigaliuose buvo atsidūrę Tomas Birškys, Dovydas Kveinys, Tautvydas Eliošius, Rokas Urbelis”, - rašoma „Šiaulių” klubo svetainėje internete. Deja, „Neįmuši tu – įmuš tau“, – ši taisyklė vėl pasitvirtino. Po Eriko Milašausko pražangos baudos aikštelėje teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Deividas Latušenka. Po praleisto įvarčio „Šiaulių-2” žaidimas tarsi pakriko. 33-iąją minutę dar vieną tašką padėjo „Atleto-2” puolėjas Mindaugas Grušauskas, tačiau po pertraukos šiauliečiai vėl kūrė vieną progą po progos, o Manfredas Lukjančukas 69-ąją minutę sušvelnino atsilikimą – 1:2. Informuojama, kad antrojoje antrojo kėlinio dalyje „Šiauliai-2” buvo išlyginę rezultatą - Aivaras Renusas po kampinio galva pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę, o lemiamą rungtynių tašką padėjo laikinosios sostinės ekipos žaidėjas Erikas Rūškys, 85-ąją minutę pelnęs trečiąjį komandos įvartį. 89-ąją minutę „Atleto“ atstovas Gediminas Macevičius už antrąją geltoną kortelę buvo priverstas palikti aikštę, tačiau galutinis dvikovos rezultatas nebepakito – 1:3.

Komandų  sudėtys

„Šiauliai-2”: T. Simaitis, E. Milašauskas, A. Renusas, P. Drublionis, E. Pilypas; D. Kveinys, T. Machovas, K. Gusočenko, A. Verbiejus), M. Lukjančukas, P. Orvydas, T. Eliošius, D. Ercius, T. Birškys ir R. Urbelis.

„Atletas-2”: M. Tamulionis, G. Macevičius, K. Petkus, N. Miščenko, E. Degutis, J. Juozaitis, E. Plikys, A. Juozaitis, D. Latušenka, E. Utyra, E. Rūškys, M. Grušauskas ir J. Mikalauskas.