Odeta JANULYTĖ

Šiaulių  „Atžalyno” graikų-romėnų imtynininkai ir moterų imtynių atstovės pastarosiomis dienomis vėl džiugino savo pasiekimais.

Iš  Latvijos – su medaliais

Rygoje vykusiame „Kunzina Cup” imtynių tarptautiniame turnyre puikiai sekėsi Lietuvos rinktinei.  Anot trenerio Aivaro Kaselio, „Atžalyno” sporto mokykloje ir Vijolių sporto klasėse suburtas moterų imtynių rinktinės pagrindas davė vaisių. „Pagal svorio kategorijas ir amžiaus grupes  medalininkėmis tapo:  jaunimo grupėje iki 55 kilogramų čempionės titulą iškovojusi Aistė Balčiūnaitė ir iki 67 kilogramų, sunkesnėje, nei įprasta, svorio kategorijoje, antrąją vietą užėmusi Indrė Bubelytė. Jaunių grupėje čempionėmis tapo: Danutė Domikaitytė (iki 60 kg) ir Giedrė Blekaitytė (iki 65 kg), - „Šiaulių naujienoms” pasakojo treneris. Jis pridūrė, kad varžybos neišsiskyrė gausiu dalyvių skaičiumi, tačiau kai kurios kovos buvo labai principinės.

Laimėtas ketvirtas atrankinis turnyras

Baltarusijoje Molodečno mieste vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių grupės turnyras, kuriame dalyvavo ir Lietuvos respublikos jaunių rinktinė, tęsianti pasiruošimą Singapūre vyksiančioms jaunimo Olimpinėms žaidynėms.

Rinktinės sudėtyje startavo Šiaulių miesto sporto mokyklos „Atžalynas” auklėtinis Tomas Galkus (sv. kat. iki 85 kg). „Jis - vienintelis lietuvis, kuris šiame turnyre iškovojo aukso medalį. Kelyje link aukščiausio apdovanojimo Tomas laimėjo keturias kovas”, - džiaugėsi A. Kaselis. Jo svorio kategorijoje kovojo 19 priešininkų. Vijolių vidurinėje mokykloje besimokantis Tomas šiemet jau laimėjo ketvirtą stiprų tarptautinį turnyrą. Šiaulių miesto sporto skyriaus vadovai ir Tomo Galkaus treneriai V. Žibutis ir A. Kaselis tikisi, kad sportininkas pasieks tokį pat rezultatą ir finaliniame atrankos turnyre į Olimpines žaidynes, kuris vyks Lenkijoje gegužės mėnesįm, o po to - ir jaunimo Olimpinėse žaidynėse Singapūre.